П'ятниця

26.04.2019

17:12

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб запобігти професійним захворюванням
За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці. Ми також відмічаємо цю дату відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685.  

Девіз Всесвітнього дня охорони праці у 2013 році за рекомендацією Міжнародної організації праці – Запобігання професійним захворюванням. Підтримуючи ідеї МОП, організаційний комітет з нагоди відзначення Дня охорони праці ухвалив рішення щодо проведення у Рівненській області з 22 по 28 квітня під цим девізом Тижня охорони праці.

 В Україні щороку реєструється від 5 до 8 тис. професійних захворювань. Порівняно з даними деяких країн Європи та світу, в Україні показники захворюваності значно нижчі, хоча умови праці значно гірші. Перш за все пояснення цьому явищу – недосконалість чинної системи виявлення професійних захворювань, невизнання принципу пріоритетності медичного обслуговування працюючого населення, відсутність сучасного діагностичного обладнання.

Зростання рівня професійної захворюваності зумовлено впливом на працівника шкідливих факторів виробничого середовища. Небезпечні умови праці на підприємствах обумовлені недоліками технологічних процесів, нехтуванням гігієнічних нормативів, невикористовуванням індивідуальних засобів захисту. Зростання рівнів професійної захворюваності також пояснюється недостатньою увагою до додержання вимог чинного законодавства та технологічної дисципліни, різким скороченням коштів на охорону праці, використанням шкідливих речовин та технологічного обладнання без належної сертифікації та гігієнічної експертизи, а також низьким рівнем виробничої та особистої гігієнічної культури.

За останні 20 років у країні система профілактичної медицини на виробництві, що існувала раніше, була зруйнована, кількість пунктів охорони здоров’я та лікарів на підприємствах стала меншою, погіршилась якість медичної допомоги працюючим, не реалізуються профілактичні технології із запобігання виробничо обумовлених і професійних захворювань.

Недосконалість системи профілактики професійних захворювань дуже негативно впливає не лише на працівників та їхні родини, але й на суспільство в цілому. Мова йде про економічні втрати через зниження продуктивності праці та збільшення навантаження на систему соціального забезпечення. При цьому слід зауважити, що профілактика професійних захворювань набагато ефективніша і менш витратна, ніж лікування або реабілітація потерпілих. Саме тому ми повинні зробити конкретні кроки, щоб розширити можливості профілактики професійних захворювань.

Охорона життя і здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, адже здоров’я працівників є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність людини, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави.

Зважаючи на важливість для України профілактики нещасних випадків та професійних захворювань на кожному підприємстві, звертаємось до керівників і працівників підприємств, установ організацій міста усіх форм власності, переглянути своє ставлення до здоров’я працівників та зосередити свої зусилля на виконанні вимог Конституції України щодо забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці.

Визначальним чинником стабільного розвитку країни є не тільки рівень національного доходу, розвитку виробничої й соціальної сфери, а й загальний стан охорони здоров’я та й охорони праці.

Кожний суб’єкт господарювання, запроваджуючи певний бізнес, не забуває про виконання працівниками роботи з дотриманням ними охорони праці. Нагадаю, що питання охорони норм праці регулюється Законом «Про охорону праці» та іншими нормативно-правовими актами, яких повинні дотримуватись керівники підприємств, установ і організацій.

Так, роботодавець має створити службу з охорони праці або призначити відповідальних фахівців для виконання такої роботи. Не переймаються станом охорони праці приватні фірми, торговельні підприємства, підприємці, які використовують найману працю, не знають чи не хочуть знати про працівників, котрі б вели ділянку роботи з охорони праці.

Кожному працівникові необхідна впевненість у безпечній та нешкідливій праці. Тому керівники повинні вжити всіх заходів на поліпшення умов праці на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності, виду діяльності та обсягів робіт, які виконуються ними.

 Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров’я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності, та промислової безпеки. Тому важливо пам’ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці, розвиток культури охорони праці у суспільстві стане запорукою збереження здоров’я працівників та найціннішого – людського життя.

 У рамках підготовки до Дня охорони праці звертаємося до підприємців і роботодавців, профспілкових організацій усіх рівнів, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, керівників підприємств із проханням активно долучитися до цієї роботи та гідно відзначити у квітні День охорони праці на кожному підприємстві, у кожній установі, організації.

Валентина БАХОНЯ, головний спеціаліст з охорони праці – експерт з умов праці управління праці та соціального захисту населення
№16 від 20 квітня 2013 р. Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 281 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]