Середа

24.04.2019

19:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб засуджені знову не переступили межу закону

У рамках реалізації концепції розвитку діяльності кримінально-виконавчої інспекції щодо неповнолітніх в Україні та з метою покращення взаємодії з органами внутрішніх справ у березні 2014 року ДПтС України було складено міжвідомчий План спільних заходів щодо профілактики та попередження повторних злочинів серед неповнолітніх, яким передбачено заходи щодо вдосконалення взаємного інформування органів внутрішніх справ та виховних колоній у процесі вирішення питань соціальної адаптації засуджених, які звільняються з виховних колоній, періодичного проведення спільних звірок.  

Діяльність Кримінально-виконавчої інспекції Острозького району спрямована на вдосконалення взаємодії з органами внутрішніх справ, органами праці та соціального захисту населення, центрів зайнятості щодо надання неповнолітнім особам, які можуть бути звільнені від відбування покарання та відбули покарання, допомоги в трудовому і побутовому влаштуванні, соціальній адаптації.

Щоквартально проводяться міжвідомчі наради персоналу кримінально-виконавчої інспекції та дільничних інспекторів міліції, а також з працівниками кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Острозькому районі. Метою проведення нарад є підведення підсумків діяльності кримінально-виконавчої інспекції та шляхи удосконалення форм роботи з вищезазначеними службами.

Основною метою у взаємодії є протидія рецидивній злочинності серед засуджених, та особлива увага звертається на неповнолітніх. У результаті проведених міжвідомчих нарад було визначено ряд профілактичних заходів щодо належної організації проведення індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітніми засудженими щодо попередження вчинення ними нових злочинів.

Працівники служби дільничних інспекторів міліції Острозького МВ УМВС ведуть облік осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавлення волі, проводять з ними індивідуально-профілактичну роботу, спрямовану на їх виправлення, попередження порушень громадського порядку та інших прав громадян, а також вчинення ними нових злочинів, щомісяця здійснюють перевірки за місцем проживання засуджених, про результати яких в кінці кожного кварталу письмовою довідкою окремо щодо кожної засудженої особи інформують кримінально-виконавчу інспекцію і додають до неї матеріали перевірок (рапорти, пояснення, протоколи тощо), які долучаються до особових справ засуджених, а у разі встановлення факту притягнення до адміністративної відповідальності засудженої особи, письмово повідомляють про це інспекцію та вносять відповідні записи до алфавітних карток обліку осіб, стосовно яких здійснюється профілактична робота.

Позитивним моментом у профілактиці рецидивної злочинності серед засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, є проведення спільних рейдів та виїздів працівників КВІ і ОВС за місцем проживання та роботи підоблікових задля спільної мети – не дати засудженим знову переступити межу Закону.

Юрій КАЗНОДІЙ, інспектор Здолбунівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції, старший лейтенант внутрішньої служби

№14 від 29 березня 2014 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 288 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]