Середа

24.04.2019

15:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Шпаківні з книгами – для лікарні
У  рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, у п’ятницю, 22 березня, працівники острозьких бібліотек – для дорослих і дітей, побували в Острозькій ЦРЛ. Туди вони приїхали з подарунками, які зібрали з допомогою своїх друзів.  

Спочатку гості відвідали дитяче відділення лікарні, а потім дитячу консультацію. Біля бібліотекарів, які розкладали на поличках великої, розмальованої у яскраві кольори шпаківні книги, журнали, олівці, розмальовки, іграшки, швидко зібрались зацікавлені роботою діти. Працівник міської бібліотеки Ганна Симонович розповіла, що у місті, як і у всій державі, розпочався тиждень дитячого читання. Він триває у рамках Всеукраїнської ініціативи «Додай читання». Цього року вирішено встановлювати книжкові шпаківні – стилізовані полички з дитячими книжками у громадських місцях, де буває багато дітей. Маленька бібліотечка буде регулярно поповнюватися свіжою літературою. Ідея долучити більше коло дітей до корисного заняття належить письменниці Євгенії Пірог.

Завідувач дитячого відділення ЦРЛ Тетяна Бовкунова та керівник дитячої консультації Ольга Панасюк з радістю прийняли подарунки, подякували бібліотекарям за цікаву і корисну ініціативу.

– Ми звернули увагу на те, що діти, очікуючи прийому у лікарів, перебуваючи на лікуванні, нудьгують, – розповіла завідувач міською бібліотекою Людмила Захарчук. – Аби той час даремно не витрачати, було вирішено розмістити книжкові полички у дитячому відділенні та дитячій консультації. Навіть відчайдушні непосиди зацікавляться прекрасними книгами та журналами і візьмуть їх до рук. Дитина зможе прочитати цікаву казку, оповідання, перегляне малюнки, дізнається щось нове, у нього формуватиметься любов до книги, читання.

Віктор ХЛУС
№13 від 30 березня 2013 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 280 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]