Вівторок

23.04.2019

09:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Шукаймо в світі Доброти!
Саме з такою назвою пройшла виховна година минулої п’ятниці у 1-А класі Острозького НВК «Школа I-III ст. – гімназія». Захід проходив у формі подорожі і супроводжувався мультимедійними засобами.

На запитання: «Хто така добра людина?» і «Де живе Доброта?», учні давали цілком дорослі відповіді. Хлопчики з довідкового бюро повідомили, що під час кругосвітньої подорожі – острів Доброта не виявлено, і планети, з такою ж назвою, вчені ще не відкрили.

І ось на екрані з’явився корабель та маршрут подорожі: порт Родинний, острів Надії, мис Дружби, бухта Натхнення. Піднявши родинний прапор, першокласники вирушили в подорож. Вчитель наголосила, що найперші зернята доброти сіються в серця дітей у колі рідної сім’ї. Дівчатка та хлопчики розповідали вірші про маму, підбирали прислів’я про родину, інсценізували вірш про стосунки дітей і батьків «Домашній твір» А. Костецького.

Як підсумок, прозвучав вислів В. О. Сухомлинського: «Старість неминуча, смерть невблаганна – перед нею не можна зачинити двері свого дому, а від поганих дітей можна дім зберегти, як від вогню. І це залежить не тільки від батьків, а й від самих дітей».

Наступна зупинка – острів Надії. На жаль, не у всіх дітей є родинний затишок. Буває, що життя кидає дитину у море самотності, і їй лишається, зібравши всі свої сили, знайти острів Надії. Учні дізналися про школу-інтернат, яка є у нашому місті, побачили фотографії цих діток на екрані. Після зупинки на острові Надії, дітки виявили бажання принести подарунки і відвідати своїх однолітків у цьому закладі.

 На мисі Дружби школярі почули поради для хлопчиків і дівчаток, щоб бути вірними і добрими друзями. Вірш
О. Сенатович «Що це значить не дружити?» ще раз підкреслив цінність дружби.

 Існує багато легенд про синього птаха – птаха щастя, а ми створили свою пташку – пташку надії та натхнення. Учні розмалювали пір’їнки, а вчитель створив колаж «Птах надії та натхнення».

 Після цієї подорожі діти знайшли відповідь на запитання «Де живе Доброта?». Вона має жити в людському серці.

Олена КОВЛЄВА, класовод 1-А класу Острозького НВК «Школа I-III ст.-гімназія»
Просмотров: 617 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]