Неділя

21.04.2019

21:58

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Сироїдство як відновлення організму
Про сироїдство як спосіб харчування багато жителів міста дізналися після візиту до Острога народного депутата Михайла Волинця і виходу програми «Без мандата». А ось 35-річний Олег Швець вже встиг на власному досвіді переконатися, що сироїдство – це не лише оздоровлення на фізичному рівні, а і збільшення енергетичного потенціалу організму, а відповідно й інвестиції у своє майбутнє.

До нової системи харчування Олега підштовхнула потреба змінити щось у своєму житті:

– Я відчув, що просто розрядився, як батарея, багато працював, спав по 4 години. Раніше, коли я практикував пости, згодом вегетаріанство, то переконався, що можу обходитись трьома печеними картоплинами в день. А значить я мав потенціал, енергію, яку потрібно було підсилити через харчування, – розповідає Олег. – Я свідомо був готовий до сироїдства і коли почав так харчуватись в комплексі з дихальною, капілярною гімнастикою, одразу відчув болі в нирках. Спочатку злякався, вживав ліки на травах, це не допомагало. Це йшов процес самоочищення організму, який розпочався з нирок. Але зовсім швидко я забув про нирки, почали боліти усі органи в шаховому порядку. І це було нормальним явищем: зміна харчування призвела до саморегуляційних процесів, які я відчув з перших місяців сироїдства. Скажу, що така перебудова може тривати і до семи років. Однак результати і наслідки нового способу харчування я відчув у перші місяці: забув, де у мене знаходилась хвора печінка, відчув притік енергії, витривалості у фізичній роботі.

Сьогодні за плечима Олега Швеця рік і три місяці сироїдного харчування. Він вживає овочі, фрукти, горіхи (волоський, фундук), мед, кунжут, мак. Каже, що їсть дуже багато яблук, п’є лише джерельну воду. При цьому харчується не строго по режиму, а на вимогу організму: яблука їсть до 12 години, а білкову їжу, зелень після 12. Останній прийом їжі о 19 годині.

– Спочатку мені було дуже важко перебудовуватись, відчув, що втрачаю у вазі, – продовжує співрозмовник. – Був якийсь дискомфорт, мозок якось «гальмував», хоча в той час я бігав марафон. Тоді я почав пити багато молока, а згодом, прислухаючись до свого організму, зрозумів, що потрібно просто пити більше рідини. Вона потрібна організму для очищення кишківника, для розщеплення горіхів. І я перейшов на джерельну воду. Коли відмовився від хлібобулочних виробів, зрозумів, що відчувають наркомани і алкоголіки. Це, мабуть, аналогічне відчуття...

Олег Швець вже переконався, що їжа, як казав Сократ, може бути ліками. Адже вирощуючи той самий буряк, моркву на грядці, ми вкладаємо у це свою любов, старанність, і, відповідно, овочі вирощені власноруч, приносять організму позитив у вигляді сили і здоров’я. А щодо вартості сироїдного харчування, то воно не є дорожчим, ніж звичайне.

– Люди, які практикують сироїдство, більш життєрадісні, бо у них хороше здоров’я, витриваліші, – констатує чоловік. – Я викладаю фізкультуру у військовому ліцеї і знаю, що хлопці можуть підтягнутися на перекладині 60 разів максимум, при цьому вони інтенсивно тренуються. Я ж без тренувань можу зробити це 70 разів.

Мій співрозмовник розповідає, що поки що не зустрічає розуміння зі сторони рідних, знайомих. Однак його це не бентежить і на пропозиції зробити діагностику, аналізи він відповідає: «Навіщо, якщо мені максимально комфортно?» Немає він поки що і однодумців у місті, адже вважає свій енергетичний потенціал ще недостатнім, щоб вчити і впливати на когось. Разом з тим, він вже є скульптором свого тіла і духу:

– Я розумію, що знаходжу нове життя, коли від чогось відмовляюсь. Якщо під час переходів людина не буде відчувати цього нового, то вона «зламається», – пояснює Олег Швець. – Мені було цікаво вичікувати, що ж буде далі. Були підйоми, спади, знову підйоми. Це процес самовдосконалення. В кожної людини є періоди злетів – радісних подій, потім пригнічення, тобто злети і падіння. Я ж хочу, щоб ця синусоїда була більш стабільна, я хочу «літати» завжди. Це моя задача. І на цьому етапі відбуваються метаморфози і парадокси. Так, я дивом попав на безкоштовний тренінг «Як написати книгу за 10 днів», познайомився з цікавими людьми. Дуже часто в ситуаціях ступору мені несподівано приходять підказки від друзів, а в технічних проблемах – інтуїтивні правильні рішення. Тобто позитивний настрій і здоровий дух дає багато.

Олег згадує своє спілкування з одним мільйонером, який казав: «Людина як ракета, повинна подолати прошарки певної густини, перш ніж вийти на свою орбіту. Якщо вона це зробила, і зробила в максимально короткий проміжок часу – вона самореалізувалась, досягла успіху. Якщо ні – розрядила себе в мінус».

– Нині левова частина моєї зарплати іде на харчування, саморозвиток. І це мої інвестиції в майбутнє: не буде здоров’я – витрачатиму гроші на нього, буде здоров’я, розум – зможу передати щось іншим, навчити дітей. Адже я хочу працювати не в сфері споживання, а в сфері творення (созидания – рос.). Це нові знання, нетрадиційні підходи, інакомислення, – резюмує Олег Швець, який зараз пише книгу про власний ­досвід.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 2261 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 4.4/7
Всего комментариев: 2
2 Володимир Васильович  
Цікавий матеріал. Дуже мало людей може побороти у собі бажання їсти інших. Але такі є. І це добре...

1 Читач  
На мою думку краще було б вживати слово "Сироїдіння", хоча і "Сироїдство" не є помилкою.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]