Неділя

21.04.2019

18:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Східна брама» подарувала свято
У п’ятницю, 23 грудня, другий рік поспіль, для всіх дітей КЗ «Острозька спеціальна школа-інтернат І-ІІ ст. №2» Рівненської облради новорічне свято відбулось у нічному клубі «Східна брама». Цього року працівники цього закладу всі витрати з організації свята взяли на себе. Дітей, їх наставників і батьків зустрів гарно вбраний зал із ялинкою. Зала зачаровувала святковим вбранням, ілюмінацією, звуковим оформленням.

Запрошені господарями актори розіграли новорічне дійство. Почалося воно тоді, коли всі зайняли свої місця у залі. На ступі з мітлою з’явились Баба Яга, прибігла Кікімора. Вони побачили ялинку і здогадались, що незабаром наступить Новий рік. Обидві вони захотіли бути снігурочками. Сперечаючись між собою, вони організували ігри, конкурси, хороводи, загадували загадки. Діти – активні учасники дійства отримували солодощі.

Всім дітям вручили традиційні подарунки Дід Мороза та Снігурочка, які приїхали на Олені. Тож із солодощами, гарним настроєм повертались діти до своєї школи-інтернату.

– Від імені колективу школи-інтернату, дітей і їх батьків хочу висловити щиру подяку власнику нічного клубу «Східна брама» Борису Івановичу Устимову за прекрасно організоване новорічне свято для наших дітей, – розповідає директор КЗ «Острозька спеціальна школа-інтернат І-ІІ ст. №2» Галина Бернацька. – Дуже добре, що сьогодні у такий складний час є люди, які виділяють кошти для організації навчально-виховного процесу і дозвілля наших вихованців. Бажаю Борису Івановичу і всім нашим меценатам і спонсорам у Новому році міцного здоров’я, подальшого успішного розвитку бізнесу, прибутків і добра – як кажуть, хай не міліє рука дающого!

Іван МОЧЕРНЯК
Просмотров: 317 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]