Вівторок

23.04.2019

05:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Сходинками до вершини

Кожна людина приходить у світ для щастя, радості й добра. А ще для того, щоб відчути себе справжньою Людиною.  

«Один у другого питаєм: нащо нас мати привела? Чи для добра? Чи то для зла? Нащо живем? Чого бажаєм?» – писав великий Кобзар. Я впевнена, що кожен неодноразово ставив перед собою подібні запитання. А найбільше, звичайно, це хвилює молодь, яка переконана: успіх посміхається людям дії. Для того, щоб дійти до мети, слід хоча б зробити перший крок у потрібному напрямку.

Шанс повірити в себе і у свої можливості подарував учням Острога обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Так, призерами стали учні Острозького навчально-виховного комплексу «Школа I-III ступенів-гімназія»: у секції «Медицина» – Олександра Ковлєва, учениця 9 класу – II місце (керівник – Оксана Кондрацька), у секції «Соціологія» – Анастасія Хвойна, учениця 11 класу – III місце (керівник – Тетяна Малецька), у секції «Журналістика» – Ірина Защик, учениця 10 класу – III місце (керівник – Марина Павлунь).

Слід зазначити, що учні отримали  незабутній і неоціненний досвід, який стане в нагоді їм у майбутньому. На захисті вони змогли проявити свої ерудованість, комунікативні здіб­ності, вміння правильно вести дискусію, викладати свої думки та раціонально використовувати час. Одночасно мали змогу не лише ознайомити присутніх зі змістом своїх дослід­жень, а і в той же час отримали нові знання, які характеризуються об’єктивністю, доказовістю, точністю й можливістю відтворення.

На думку гімназистів,  Мала академія наук – це не просто позашкільний заклад для «більшої реалізації особистості учня», це можливість відкрити у собі нові та кращі якості, але також вміння знайти підтримку, довіру, бажання допомогти, нових друзів, навчитися більше вірити, наполегливіше йти до мети і зрозуміти, що тільки наполегливою працею та самовдосконаленням можна досягти бажаної мети, бо добра мрія та невгамовне бажання її виконати – означає, що мрія здійс­ниться.

Марина ПАВЛУНЬ, вчитель Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія»

№12 від 15 березня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 226 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]