Неділя

19.05.2019

23:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Скорбота
Острозька міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття депутату міської ради Бащук Лесі Ростиславівні з приводу смерті чоловіка – митрофорного протоієрея отця Владислава.Рада міської організації ветеранів України сумує з приводу смерті ветерана війни Кондратьєвої Любові Гнатівни і висловлює співчуття рідним та близьким покійної.Сім'ї Соколюк і Подоляк висловлюють щи­рі співчуття Шанюк Любові Василівни у зв'язку з непоправною втратою – смертю мами.Горе, люди!

Велике горе в нашому місті. Перестало битися серце світлої доброї людини протоієрея Владислава.

Він жив по-християнськи, тихо і непомітно. З гідністю ніс свою місію служіння Богу і людям. В цьому було все його недовге життя. Неможливо уявити цю людину в якійсь іншій професії. Він був істинним справжнім священиком. Духівником. Велика утрата в нашій Церкві.

Не буде вже у храмі нашого доброго золотого батюшки, не буде доброго сусіда, не буде хорошого чоловіка дружині, не буде люблячого батька у дітей, які ще не стали на ноги. Нам всім не буде його помочі, яку ми отримували після численних звертань у церковних требах. І не задумувалися над тим, як священику важко служити, яка це незрівнянно важка праця – молитися за людей.

Утрата непоправима.

Сумуємо. Плачемо разом із сім’єю.

Співчуваємо у тяжкому горі.

Сім’я Ткаченко і Олендер.


Острозька міська організація Партії регіонів та її депутати в міській раді висловлюють щире співчуття депутату міської ради Бащук Ларисі Ростиславівні з приводу важкої втрати – передчасної смерті чоловіка, о. Владислава.


Настоятель та прихожани Свято-Воскресенської церкви м. Острога глибоко сумують з приводу передчасної смерті протоієрея Владислава (Бащука) та висловлюють співчуття сім’ї покійного.

Просмотров: 230 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]