Четвер

25.04.2019

18:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Скорбота
Упродовж жовтня покинули наш світ такі мешканці міста: 
Вербицька Немидора Іванівна (1930 року народження), Дзізінська Марія Володимирівна (1934), Кононенко Сергій Олегович (1961), Кондратьєва Любов Гнатівна (1924), Майборська Ольга Юхимівна (1929), Шпак Ярослав Іванович (1960), Махначук Ганна Йосипівна (1928), Бащук Владислав Васильович (1954), Зілінський Цезар Романович (1932), Токарєва Любов Денисівна (1940), Ушакова Серафима Миколаївна (1921), Бєлогубцева Ніна Володимирівна (1927), Івценко Микола Ульянович (1938), Данилевський Володимир Анатолійович (1949).

Хай їм буде царство небесне, а у нас, живущих, про них – вічна пам’ять!Колектив працівників КЗ «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» висловлює глибокі співчуття музейному доглядачу краєзнавчого музею Надії Леонтіївні Пушці, заввідділом нумізматики Олександру Леонтійовичу Позіховському та його дружині Світлані Володимирівні Позіховській – заввідділом книги ДІКЗО в зв’язку з непоправною втратою – смертю матері Ганни Афанасіївни Позіховської.Рада міської організації ветеранів України сумує з приводу смерті учасника війни Ушакової Серафими Миколаївни та ветерана праці Білевич Тетяни Міхеєвни і висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійних.Острозькі міський та районний комітети Комуністичної партії України висловлюють глибокі співчуття члену КПУ Леоніду Анатолійовичу Данилевському з приводу тяжкої втрати – смерті брата Данилевського Володимира Анатолійовича.Острозька міська рада, виконавчий комітет, працівники виконкому висловлюють глибоке співчуття Галині Федорівні Данилевській з приводу важкої втрати – передчасної смерті чоловіка Володимира Анатолійовича.Настоятель та прихожани Свято-Воскресенської церкви Острога висловлюють щире співчуття старості церкви Галині Федорівні Данилевській з приводу передчасної смерті її чоловіка – Володимира Анатолійовича. Сумуємо і молимось за спокій його душі.Богу слава – людям шана!
Хочемо висловити подяку головному лікарю ОЦРЛ В. В. Велянику, лікарям, медперсоналу реанімаційного відділення, усім працівникам лікарні й швидкої допомоги, які відгукнулися на нашу біду. Велике спасибі за ваш професіоналізм і турботу. Не полишаючи надії та віри в одужання, ви до останнього боролися за життя нашого чоловіка, батька, дідуся.

Але Господня воля була, напевно, іншою, і не завжди такою, як хотілося б нам. Він, як Всевідаючий, покликав Свого вірного служителя у небесні оселі для життя вічного. Життя – це Божий дар, і жити треба по-Божому – стільки, скільки дає кожному з нас Господь.

Також висловлюємо вдячність громаді Св.-Богояв¬ленсь¬кого собору на чолі з настоятелем о.Олександром Максимюком і всім жителям м. Острога, які співпереживали

о. Владиславу та молилися за нього.

Нехай Господь посилає Вам усім міцного здоров’я і довголіття та поверне сторицею вашу турботу, повагу та співчуття, а покійному дарує вічну пам’ять.

Родина Бащуків і Трепачуків
№45 від 9 листопада 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 241 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]