П'ятниця

19.04.2019

17:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Скорбота
Рада міської організації ветеранів України сумує з приводу передчасної смерті ветерана військової служби Шевчука Олега Філологовича і висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного.  

Острозькі міський та районний комітети Комуністичної партії України сумують з приводу передчасної смерті комуніста, члена міської партійної організації Шевчука Олега Філологовича і висловлюють щире співчуття рідним та близьким покійного.

Колектив Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 висловлює глибоке співчуття заступнику директора Світлані Павлівні Олійник з приводу непоправної втрати – смерті мами Олійник Надії Іванівни.


Подяка

Нашу сім’ю спіткало велике горе: відійшов у вічність дорогий і люблячий чоловік Шевчук Олег Філологович. Він був чуйною людиною, дуже ревно та турботливо піклувався про синів.

Я і мої сини щиро дякуємо всім, хто у цей важкий час був поряд, за їх матеріальну і моральну підтримку: педагогічному колективу та обслуговуючому персоналу Острозької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ст. № 2, директору Г. М. Бернацькій, раді ветеранів Острога та її голові М. З. Асташенку, а також Г. М. Шостюк, С. А. Хахльовій, Н. Г. Шевчук, лікарю-хірургу Острозької райлікарні Н. К. Урбан, фельд­шеру екстреної медичної допомоги В. В. Паюку, родичам, сватам, друзям, сусідам, моїм однокласникам.

Сумуюча родина Федорчук
№46 від 16 листопада 2013 р. Категория: Люди і час | Просмотров: 238 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]