П'ятниця

26.04.2019

04:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Скорбота

Упродовж грудня покинули наш світ такі мешканці міста:  

Котович Лідія Іванівна (1941 року народження), Космацький Петро Максимович (1932), Соцька Любов Олександрівна (1937), Кирилюк Галина Іванівна (1945), Бернацька Олена Євстахіївна (1938), Мінкевич Марія Леонтіївна (1933), Костомаха Олександр Григорович (1934), Кравчук Марія Григорівна (1928), Власов Микола Іванович (1921), Систалюк Ольга Йосипівна (1931), Дьячук Федір Єфремович (1934), Ламах Галина Миколаївна (1939), Дворак Марія Матвіївна (1932). В Острозі також похоронена невідома жінка, приблизно 1930-1940 років народження.

Хай їм буде царство небесне, а у нас, живущих, про них – вічна пам’ять!Третього січня 2014 року пішов у вічність дорогий нам чоловік, батько, дідусь

СМІРНОВ Володимир Михайлович.

Сумуюча родина Смірнових висловлює подяку всім рідним, близьким, друзям, однокласникам, сусідам, які розділили з нами наше горе.

Особливу вдячність висловлюємо керівництву та педколективу КЗ «Острозький обласний ліцей з посиленою військово фізичною підготовкою», КЗ «Острозька спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ст. № 2» за моральну і матеріальну підтримку, дорогим сусідам Царукам, Микитюкам, Голодько, Миколі Остапчуку, Оксані Лапчук, лікарю Наталії Іванівні Чубенко, лікарям швидко допомоги.

Хай Бог вам посилає здоров’я на довгії роки.

Сумуюча родина Смірнових

 

Депутати Острозької міської ради та працівники виконавчого комітету Острозької міськради висловлюють щирі співчуття депутату міськради Володимиру Вікторовичу Степанюку та головному спеціалісту відділу ведення державного реєстру виборців Леоніду Вікторовичу Степанюку з приводу важкої і непоправної втрати – смерті матері.

 

Острозька міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття головному спеціалісту з питань захисту прав споживачів відділу економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення Володимиру Антоновичу Ліщуку з приводу важкої і непоправної втрати – смерті матері.

 

Керівництво та гравці міської футбольної команди ФК «Острог» сумують  з приводу передчасної смерті Ярмолюка Олександра Миколайовича – гравця ФК «Вельбівно» і висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким покійного.

 


Сумуємо, любимо, пам’ятаємо

Минає два роки 6 січня 2014-го  відтоді, як згасла зірка талановитої людини, коханого чоловіка, турботливого батька та люблячого дідуся Віталія Павловича Власенка. Найдорожчим скарбом його обдарованої душі була любов до пісні. Дванадцятирічним хлопчиком з голосом Робертіно Лоретті запросили його на сцену районного Будинку культури. Впродовж 50 років він дарував Острожчині свій чарівний баритон, сотні пісень звучали зі сцени, зігріті промінням його серця, десятки хорових колективів, серед яких народний самодіяльний хор обласної психлікарні та хор Свято-Миколаївської церкви. Ще одним з визначних захоплень його творчої душі була любов до живопису та різьблення по дереву. Вдосконаленню майстерності з живопису сприяли поради художниці Лідії Спаської та спілкування з сім’єю Нелі Лисяної. Творча палітра художника – портрети, пейзажі, різьблення по дереву. Персональні виставки самодіяльного митця, влаштовані в районному Будинку культури, були своєрідним підсумком його роботи.

Скільки ще було планів, задумів, та їм не судилося збутися. Кажуть, що час лікує. Насправді, він лише гоїть душевні рани і від будь-якого різкого чи необережного дотику вони знову починають кровоточити.

Любимо, сумуємо, пам’ятаємо! Хай земля буде пухом!


Кума Клавдія та хрещеник Саша із сім'ями, які живуть у Слобідці, висловлюють щирі співчуття родині Дубінчуків з приводу важкої і непоправної втрати – смерті  Дубінчука Івана Сергійовича.

 

Просмотров: 263 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]