Понеділок

22.04.2019

03:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Скорбота

Як швидко летить час!

16 квітня минає 10 років, як передчасно, у 49-річному віці пішов з життя директор Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів  

Микола Теофілович МИХАЛЬЧУК.

Він був добрим і турботливим чоловіком та батьком, вмілим педагогом, керівником і організатором навчально-виховного процесу, депутатом Острозької міської ради кількох скликань, людиною щирої та щедрої душі, Життєлюбом та відданим патріотом України.

Знаний і шанований серед освітян краю, Микола Теофілович із раннього дитинства зазнав сирітської долі, пройшов трудовий шлях від піонервожатого до директора найбільшого в нашому місті навчального закладу.

Він був дійсно шанованим громадськістю, батьками та учнями. Як педагог, завжди вболівав за доручену справу і до останнього подиху служив людям. Умів спрямувати в потрібне русло педагогічний процес. Був скромним, простим, своїм серед колег і численних друзів. Завжди всім мав що сказати, дати пораду, і ніколи не думав про славу.

Спіть спокійно, Миколо Теофіловичу, в лоні рідної матінки-землі, яку Ви так любили й возвеличували. Нехай наші сумні думки не тривожать Вашого вічного спочинку.

А вас, дорогі друзі, колеги по роботі, всіх, хто знав Миколу Теофіловича, просимо згадати його у ці дні добрим словом і схилити голови перед його світлою пам’яттю.

Колишні друзі

 

 

Колектив відділу освіти виконкому Острозької міської ради висловлює щирі співчуття головному спеціалісту Станіславі Владиславівні Олійник з приводу важкої і непоправної втрати – смерті матері Дзедзіч Ядвіги Францівни.

 

Вчителі, батьки та учні Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 висловлюють глибоке співчуття та підтримку головному спеціалісту відділу освіти виконкому Острозької міської ради, вчителю історії Станіславі Владиславівні Олійник з приводу смерті матері.

 

Колектив Острозької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 висловлює щирі співчуття головному спеціалісту відділу освіти виконкому Острозької міської ради Станіславі Владиславівні Олійник з приводу тяжкої втрати – смерті матері.

Просмотров: 281 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]