Понеділок

22.04.2019

03:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Скорбота

Перестало битися серце

Василюк Софії Іванівни –

колишнього начальника відділу освіти Острозького району. Вона народилася  25 травня 1946 р. в с. Країв Острозького району в сільській родині.  Після  закінчення середньої школи поступила в Рівненський педагогічний інститут ім. Д. З. Ма­нуїльського на факультет української мови і літератури.

Після закінчення педагогічного інституту 1967 року  розпочала свою трудову діяльність вчителем української мови і літератури в Михалківській неповній середній школі. І це – не випадково, тому що мрією Софії Іванівни була праця вчителя. Мабуть, саме тому життя привело її на освітянську ниву.

Пізніше вона стала директором Михалківської неповної -середної школи, потім методистом, завідуючим районним методичним кабінетом, а з 1987 року була призначена начальником відділу освіти Острозького району, і впродовж 14 років, до травня 2001 року, очолювала освітянський колектив району.

Людина живе для того, щоб реалізувати себе як особистість. Софії Іванівні це вдалося сповна. Вона продовжує жити як вчитель у своїх учнях, як керівник у своїх вчителях, яка вміла знайти слова підтримки для своїх колег. Чудовий психолог, знала кого заохотити, а кого по-материнськи посварити. Завдяки їй розумієш, що таке справжній вчитель і керівник.

Вона була неординарною, відкритою, доброзичливою особистістю, вона надихала і вміло організовувала колектив на творчу працю.

Робіть одну маленьку справу, але опановуйте її досконало і ставтеся до неї, як до великої, – й самі будете великими. Ці мудрі слова про Василюк Софію Іванівну.

 За час роботи вона проявила свої організаторські здібності і наполегливість у досягненні поставленої мети, мала довіру в очолюваному нею колективом.

  За високий рівень професіоналізму, ініціативність, творчість, володіння ефективними формами, методами організації праці Василюк Софію Іванівну гідно оцінила держава. Її було нагороджено: нагрудним знаком «Відмінник освіти України, Почесною грамотою Міністерства освіти України, присвоєно звання «Заслуженого працівника освіти України».

У 2001 році Софія Іванівна припинила педагогічну діяльність та вийшла на заслужений відпочинок.

Освітяни Острожчини цінують професіоналізм, доброту, людяність, духовність Софії Іванівни. Вона взірець відданості своїй справі, працелюбства, доброзичливого ставлення до людей та життя.

Світла пам'ять про чудову людину, справжнього порадника завжди житиме в наших серцях.


Управління освіти, молоді та спорту Острозької РДА, профком висловлюють глибоке співчуття завіду­вачу районним методичним кабінетом Ользі Георгіївні Лисенко з приводу смерті чоловіка Марципольського Олега.


Острозька районна і міська профспілки працівників освіти  висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким з приводу смерті колишнього начальника відділу освіти Острозького району, Заслуженого працівника освіти України – ВАСИЛЮК Софії Іванівни.


Колектив стоматологічного відділення Острозької ЦРЛ сумує з приводу смерті колишнього зубного техніка та молодшої медичної сестри Болілої Валентини Андріївни і висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.


 

№ 21 від 23 травня 2015 р. Категория: Різне | Просмотров: 235 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]