П'ятниця

19.04.2019

10:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Скорбота

Вічна пам’ять Миколі Сергійовичу ГАЛЕЦЬКОМУ

Колектив Національного університету «Острозька академія» глибоко сумує з приводу передчасної смерті начальника експлуатаційно-технічного відділу НаУОА Миколи Галецького.

Микола Сергійович народився 23 серпня 1957 року в селі Більчин Ізяславського району Хмельницької області. Після закінчення середньої школи села Климбівка Хмельницької області Галецький Микола Сергійович перебував із 1975 до 1977 року на військовій службі, після чого працював у Ізяславському обчислювальному центрі. У 1977 році навчався у Ворошиловградському навчальному комбінаті, де отримав спеціальність механіка з ремонту обчислювальних машин. Після переїзду у місто Острог на постійне проживання продовжував працювати в Острозькому обчислювальному центрі на посаді інженера-електроніка, завідувача відділу технічного обслуговування обчислювальних машин, згодом – старшого інженера-­електроніка.

З перших днів відродження Національного університету «Острозька академія» Микола Сергійович працював на посаді спеціаліста І категорії з матеріально-технічного постачання. Із 1999 року був призначений на посаду начальника експлуатаційно-технічного відділу. Микола Галецький користувався високим авторитетом серед колег, був надзвичайно доброзичливою і порядною людиною. Усі, хто знав Миколу Сергійовича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм. Він постійно працював над підвищенням власного фахового рівня, володів організаторськими здібностями і був активним у громадському житті університету. Входив до профспілкового комітету Острозької академії, а також очолював комісію з трудових спорів.

Вчена Рада НаУОА прийняла рішення про встановлення спеціального ґранту імені Миколи Галецького, який щорічно вручатиметься кращому працівникові адміністративно-господарської частини. Крім цього, у першому студентському містечку, де працював Микола Сергійович, встановлять меморіальну дошку.­

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам'ять про Миколу Сергійовича назавжди збережеться у наших серцях.Немає нічого гіршого за смерть рідної людини, немає нічого страшнішого за раптовість втрати, немає нічого безглуздішого, коли йде з життя повна сил та енергії людина. Син, чоловік, батько, брат...

22 серпня важка невблаганна хвороба перервала життя

Віктора Леонідовича РудОГО.

З життя пішов прекрасний і люблячий чоловік, турботливий батько і опора сімейного затишку. Неможливо знайти слова, які б могли розрадити смуток, адже з цього світу пішла часточка нашої душі.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що займає місце у житті, проте світлі спогади про Віктора, який чесно і гідно прожив своє недовге життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

Висловлюємо щи­ру подяку усім добрим людям за співчуття, ду­шевну теплоту, моральну та ма­те­ріальну допомогу. Сердечна подяка усім, хто провів Віктора в останню путь, низький уклін вам!

У глибокій скорботі дружина, донька, родина


Учні 7 класу та їх батьки висловлюють щирі співчуття вчителю початкових класів Оксані Олександрівні Рудій з приводу важкої і непоправної втрати – передчасної смерті чоловіка Віктора Леонідовича Рудого.
Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Неймовірно тяжко пережити таку втрату кожному. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі. Вічна йому пам’ять!


Колишні однокласники та класний керівник висловлюють щирі співчуття Ользі Миколаївні Галецькій з приводу важкої і непоправної втрати – передчасної смерті батька Галецького Миколи Сергійовича.


Педагогічний колектив Острозького НВК «Школа І – ІІІ ст. – гімназія» висловлює щирі співчуття вчителю молодших класів Оксані Олександрівні Рудій з приводу передчасної смерті чоловіка Рудого Віктора Леонідовича.

Просмотров: 321 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]