Субота

20.04.2019

07:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Слідкуємо за дотриманням законних інтересів
Звіт спостережної комісії при Острозькому міськвиконкомі щодо організації та здійснення громадського контролю за поведінкою осіб, які повернулися з місць позбавлення волі, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарань з випробуванням протягом І півріччя 2012 р.

Основними завданнями спостережної комісії є: організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання; сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов для їх утримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органу місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання; надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

Протягом І півріччя 2012 року відбулось 5 засідань спостережної комісії, на яких згідно повідомлень кримінально-виконавчої інспекції розглянуто 8 повідомлень про взяття на облік 8 осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі.

Членами комісії проведено обстеження житлово-побутових умов проживання цих осіб, складено відповідні акти обстежень, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо їх прав та гарантій та профілактичні бесіди з метою недопущення вчинення повторних злочинів. Згідно постанов спостережної комісії, цих осіб взято на облік центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де їм надаються соціально-педагогічні, соціально-психологічні, соціально-економічні, соціально-медичні та інші послуги

У квітні 2012 р. з Надержинщинської виправної колонії № 65 в Полтавській області надійшло повідомлення про звільнення особи, жительки м. Острога, яка прибула до обраного місця проживання в наше місто.

За результатами повідомлення проведено засідання спостережної комісії, членами комісії обстежено житлово-побутові умови звільненої, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо її прав та гарантій та профілактичну бесіду з метою недопущення вчинення повторних злочинів.

Протягом звітного періоду даній категорії осіб працівниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надано 32 послуги соціально-психологічного, соціально-педагогічного, соціально-економічного характеру.

Пріоритетними напрямами роботи спостережної комісії в цей час і на перспективу буде соціальний патронаж осіб, які повернулися з місць позбавлення волі, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарань з випробовуванням та залучення до соціальної адаптації членів їх родин. А також співпраця з громадськими організаціями щодо сприяння ресоціалізації цієї категорії осіб.

Валерій АЛЕЙНІКОВ,
заступник голови спостережної комісії
Просмотров: 222 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]