Середа

24.04.2019

19:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Снігуроньку замовляли?
Її не бояться діти, просять сфотографуватися поруч дорослі, без неї не обходяться новорічні ранки і святкування. Адже незмінна супутниця Діда Мороза Снігуронька – завжди асоціюється з добротою, подарунками і сюрпризами. У цьому вже встигла переконатися острожанка Аліна Семенюк, виконавиця ролі Снігурки, яка і цього року відкривала у місті новорічну ялинку разом з Дідом Морозом. Точніше з татом, Анатолієм Семенюком, про якого вже писала «Замкова гора».  

В дитинстві Аліні, як і більшості дівчаток, доводилося на ранках бути сніжинкою. Роль Снігурки вперше спробувала 4 роки тому, вже в дорослому віці. Мала довге волосся і натуральна коса з костюмом виглядала гарно, до того ж Аліна мала досвід перемог у конкурсах, хорошу дикцію, от і вирішила « приміряти» на себе цю роль.

– Це у нас сімейна лінія – Снігуркою була моя старша сестра, мама, яка і вчила мене як вжитись в образ, поводитись з дітьми – більше посміхатись і хвалити їх, – розповідає дівчина. – Перший виступ був біля міської ялинки і я не переживала. Бо люблю публіку, дітей, спілкування. Зазвичай діти більше бояться Діда Мороза, а до Снігуроньки завжди прихильніші. Вони вірять в чудеса, намагаються доторкнутися до мене, залюбки фотографуються. Тому з дітьми працювати на святах легше, ніж з дорослими.

Аліна каже, що вже і цього року мають з батьком замовлення на новорічні привітання. Їй приємно вітати дітей, які завжди з нетерпінням, по дитячому щиро очікують їхнього приходу і читають вірші, одягнені у святкові костюми. До речі, її новорічний костюм дуже теплий, і за словами Аліни, вночі 1 січня під ялинкою вона не мерзне.

Цікавлюся у героїні, що завжди приносить подарунки, який подарунок в житті найбільше запам’ятався їй самій.

– Це було тоді, коли я вже зрозуміла, хто працює Миколаєм, – сміється Аліна. – Тоді мені батьки вперше подарували косметику. Це було саме те, що я хотіла.

Сьогодні Аліні Семенюк бути справжньою Снігуронькою допомагає і майбутній фах – вона заочно навчається на психолога в Острозькій академії. Розповідає, що раніше хотіла бути журналістом чи філологом, але зрозуміла, що психологія – це цікаво, корисно і пізнавально.

– Спочатку цікаво було навіть про себе дізнатися нове, помітила які неординарні у нас викладачі, згодом почала знання трансформувати на інших, змінювати відношення до дітей, з якими працює онучка Діда Мороза, – ділиться Аліна, яка працює в піцерії „Маестро” і там теж грала свою улюблену роль. – Взагалі образ Снігурки – це, як кажуть, моє. Це те, що мені подобається і вдається.

Олена ТОЛОЧИК


№52 від 29 грудня 2012 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 344 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]