Вівторок

23.04.2019

05:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Собі «валентинка» – солдату підтримка!

Минулого тижня «Волонтерами Острожчини» була організована благодійна акція до Дня Святого Валентина. Упродовж 12 – 15 лютого біля «ЕКО-маркету» стояв волонтерський намет, де жителі нашого міста могли придбати «валентинки», магніти та інші унікальні святкові сувеніри у формі сердечок ручного виготовлення. Всі виручені кошти підуть на потреби армії. 

Ініціатива благодійної акції належить Юлії Тивончук. Подібну акцію вона вже проводила 31 серпня – 1 вересня минулого року, де на продаж пропонувалась патріотична символіка. Цього разу акція мала більш святковий характер, оскільки була приурочена до Дня закоханих. Кожний охочий мав нагоду придбати чудовий подарунок ручної роботи, і таким чином внести свою частинку допомоги острозьким воїнам у зоні АТО.

– Кожна річ – це ексклюзивна робота майстрів. Кожний пропонований на продаж сувенір – унікальний. Серед усіх виробів практично не знайшлося двох однакових, – розповідає Юлія Тивончук.

І справді, над підготовкою та виготовленням сувенірів трудилася команда фахівців. Вікторія Степанюк спекла пряники у формі сердечок. Юля Тивончук приготувала льодяники. Ігор Драчук, який займається виробництвом меблів, безкоштовно виготовив дерев’яні заготовки у формі сердечок. Розписом зайнялися теж справжні професіонали: острозький художник Олександр Вівсяник, художниця Тетяна Кріпак та майстер Людмила Науменко з Нетішина. Анастасія та Оля Хеленюк разом зі студентами, випускниками Острозької академії створили декупаж. Наталя Дерека підготувала власні вироби зі стрічок. Крім цього, чимало пересічних острожан також долучились до підготовки акції, принісши свої вироби, пряники, стрічки для продажу. Таким чином, завдяки добрим намірам та спільним дружнім зусиллям була організована та проведена благодійна акція.

За чотири дні волонтери зібрали 4308 гривень.

– Переважно зверталися, купували, вносили свої благодійні внески друзі, знайомі або ті ж самі люди, які кожного тижня, коли стоїть намет, приходять і допомагають, дають гроші або необхідні речі, продукти, – каже волонтер Петро Тивончук. Молодь, попри немалу популярність Дня Валентина, не настільки активно, як очікувалось, долучилась до цієї акції. Однак, її участь все ж таки була помітною саме у реалізації продажу виробів та сувенірів.

Неприємно здивували деякі мешканці нашого міста, які висловили свою агресивну реакцію щодо акції. За словами Юлії Тивончук, довелося їй почути такі фрази на кшталт (з етичних міркувань не цитую в оригіналі) «ця клята країна мені нічого не дала» або «і даром не взяла би це, бо ненавиджу все українське». По правді кажучи, не думала, що в Острозі є такі запеклі українофоби. Однак, не будемо про них, адже позитиву значно більше, як і більше свідомих острожан, патріотів, які підтримують своїх і своє, українське.­

Добра справа зроблена. Кошти зібрані і будуть направлені на допомогу острожанам, які зараз перебувають на війні. Подібні акції «Волонтери Острожчини» планують проводити і надалі, найближчим часом – до Міжнародного жіночого дня, і вони очікують на нашу з вами підтримку.

Євгенія ПОЛІЩУК

 

№ 8 від 21 лютого 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 330 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]