Вівторок

23.04.2019

21:36

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Соціальні ініціативи Президента України
Проголошені Президентом України соціальні ініціативи – це логічний, правильний курс на підвищення стандартів життя громадян та їхнього добробуту. За останні роки в Україні спостерігається зростання прожиткового мінімуму, мінімальних заробітних плат, пенсій, посадових окладів першого тарифного розряду. Всі соціальні виплати зростають.

Одним з основних принципів, закладених у соціальні ініціативи Президента, є адресність допомоги. Підвищення виплат переважно здійснюватиметься для тих категорій населення, які потребують першочергової підтримки – пенсіонерів, інвалідів дитинства, праці та війни, сімей із дітьми, малозабезпечених.

Ще одним важливим кроком у напрямку покращення соціальної політики є підтримка працездатного населення. У цьому напрямку соціальні ініціативи Президента стосуються створення робочих місць для молоді та людей передпенсійного віку, серед яких наразі найвищий рівень безробіття. Ці робочі місця планується створювати за рахунок впровадження стимулів для підприємців, які надаватимуть роботу цим категоріям громадян.

В цьому році реалізуються програми Президента та Уряду щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення: чорнобильців, інвалідів, дітей війни, учасників бойових дій, членів сімей загиблих та померлих військовослужбовців.

 

Нові соціальні ініціативи:

1. Впровадження європейських підходів до забезпечення громадян гідною роботою.

2. Трудова пенсія – у залежності від трудового стажу та осучасненого заробітку.

3. Для членів сімей померлих інвалідів війни – підвищення пенсійних виплат.

4. Для учасників війни – підвищення розміру пенсійних виплат.

5. Військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу, які залишили службу, – гідну пенсію.

6. Попередження негативних ситуацій у родині, особливо у сім’ях з дітьми, та надання своєчасної допомоги – основне завдання органів влади.

7. Сімейний затишок – дітям-сиротам та дітям, які залишилися без батьківського піклування.

8. Вперше в Україні – забезпечення малозабезпеченим пенсіонерам та інвалідам доходів не менше прожиткового мінімуму та підвищення рівня допомоги на дітей, малозабезпечених сімей.

9. Вперше в Україні за роки незалежності – кожному інваліду необхідний протез та крісло колісне.

10. Вперше в Україні – запровадження окремої державної підтримки сімей, які виховують дітей із дитячим церебральним паралічем.

11. Психічно хворим – сімейний затишок.

12. Кожному інваліду війни – підвищити розмір одноразової допомоги до 5 травня.

13. Інвалідам ліквідаторам аварії на ЧАЕС та інвалідам, потерпілим від Чорнобильської катастрофи – гідне спеціалізоване медичне лікування.

14. Інвалідам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС, інвалідам Великої Вітчизняної війни, воїнам-інтернаціоналістам, інвалідам сліпих та глухих – прискорене придбання житла.

15. Вперше в Україні – запровадження соціально справедливого рівня щомісячних страхових виплат шахтарям-інвалідам та іншим потерпілим на виробництві і членам сімей потерпілих.

16. Кожному вкладнику колишнього Ощадбанку – повернення частини коштів.

 Сьогодні держава має підтримати тих, хто сам себе підтримати не може.

Алла КИРИЙЧУК, заступник начальника управління праці і соціального захисту населення
Просмотров: 359 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]