Четвер

25.04.2019

01:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Сьогодні непослух, а завтра – позбавлення волі
В  Острозькій спеціальній школі-інтернаті І-ІІІ ст. №2 закінчився Тиждень правових знань. Під час його проведення класні керівники, вихователі проводили зі своїми вихованцями різноманітні заходи, спрямовані на профілактику правопорушень, пропаганду здорового способу життя. Фіналом комплексу заходів стало відкрите розширене засідання ради профілактики правопорушень школи. Запрошені були гості, які розповіли багато цікавого і корисного для учнів, були узгоджені спільні дії, спрямовані на профілактику правопорушень.

Начальник служби у справах дітей Острозької РДА Тетяна Бойко та старший оперуповноважений відділення кримінальної міліції у справах дітей Острозького МВ УМВС, старший лейтенант міліції Тарас Шевчук під час візиту в школу-інтернат 25 жовтня багато спілкувалися із її вихованцями, особливо з тими, які схильні до правопорушень. Окремих з них було попереджено про недопустимість антигромадської поведінки у школі і поза нею – на вулиці, вдома. Того дня також відбулося обговорення нагальних проблем у роботі із дітьми, схильними до правопорушень, під час «круглого столу», у якому взяли участь вихователі та класні керівники.

Повчальним і корисним був захід «Закон і ми», який провела вихователь Таїсія Матвійчук. Дітей вчили розрізняти важливі поняття – «Закон», «Права», «Обов’язок», «Байдужість», «Правопорушення», «Злочин», «Лінь», «Совість» та ін. Цікавою була сценка, яку показали діти, де основними дійовими особами були деякі з цих термінів (на знімку). Головним завданням заходу було навчити дітей протистояти негативному, сумлінно виконувати обов’язки школярів. На заході також проводились паралелі між словами, про які йшла мова в сценці. Таїсія Миколаївна продемонструвала ланцюжок, який починається дрібним непослухом вдома, школі і закінчується скоєнням злочину та позбавленням волі.

– Під час Тижня правових знань наші вихованці дізнались багато корисного і цікавого для себе, – говорить заступник директора школи-інтернату Світлана Поліщук. – Ми вдячні Тетяні Сергіївні, Тарасові Івановичу та його колегам, які часто до нас навідуються. Діти завжди з цікавістю слухають розповіді гостей про їх роботу, приклади із життя, оглядають демонстрацію спорядження та світлин. Ми вважаємо, що лише комплекс продуманих заходів здатен коригувати поведінку дітей в позитивну сторону, примушує їх задуматись над своїм майбутнім.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 381 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]