Вівторок

23.04.2019

08:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Сьогодні випускник, а завтра – студент
Від вибору професійної стежки значною мірою залежить життя людини. Саме тому Острозький міськрайонний центр зайнятості вже традиційно провів минулої п’ятниці в РБК ярмарок професій. Його основна мета – допомога в життєвому виборі нинішнім випускникам.

Як зазначила начальник відділу активної підтримки безробітних Острозького МРЦЗ Людмила Вус-Сто­ляр­чук, сьогодення вимагає озброєння кількома професіями аби бути конкурентноздатним на ринку праці. Допомогти зробити правильний і усвідомлений вибір прагнуть такими заходами працівники служби зайнятості.

Перед присутніми виступили представники вищих навчальних закладів Рівненщини – НУВГП, РДГУ, МЕГУ, РІСКСУ. Також інформували про свої навчальні заклади викладачі – Рівненського кооперативного коледжу, технічного коледжу НУВГП, автотранспортного технікуму НУВГП, Кременецького лісотехнічного коледжу, Рівненського вищого професійного училища ДСО, Рівненського професійного ліцею, Рівненського торгово-професійного ліцею, Острозького ВПУ, Нетішинського професійного ліцею. Майбутні абітурієнти отримали інформацію про факультети і спеціальності закладів, співпрацю їх з іншими закладами, довузівську підготовку і післядипломну освіту, умови навчання і дозвілля студентів, їх здобутки. Присутніх інформували про дати проведення Днів відкритих дверей.

Цікаво і ефективно сприймалась присутніми інформація з демонстрацією відеороликів про навчальні заклади. Адже не дарма кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Родзинкою усіх презентацій став виступ агітбригади Плужнянського аграрного професійного ліцею (на фото). Гумором, піснями і добрими словами студенти переконували присутніх, що у їхньому закладі вчитися цікаво і змістовно.

Після проведення презентацій острозькі учні мали змогу поспілкуватися з представниками навчальних закладів у малому залі особисто, отримати роздаткові матеріали.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 293 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]