Середа

24.04.2019

15:36

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Солодке свято добра
Кожного року, у переддень 19 грудня, кожна дитина намагається поробити усі справи чим скоріше і швидше заснути. Адже вони знають, що святий Миколай зранку під подушкою залишить подарунок. А дорослі з любов’ю очікують цю чарівну ніч, щоб допомогти Миколаю порадувати своїх малят.  

Щороку Рівненський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує благодійну акцію «Що приніс нам святий Миколай» для дітей-сиріт, дітей з вадами здоров’я, дітей з багатодітних сімей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, а також дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків.

19 грудня, у день святого Миколая, діти вищевказаних категорій взяли участь у святі, яке відбулось у Рівненському обласному музично-драматичному театрі. Діти подивилися театралізоване дійство, взяли участь у різноманітних конкурсах та вікторинах. Святий Миколай не залишив дітлахів і без солодких подарунків-миколайчиків.

Незважаючи на холодну пору, повертаючись додому, оченята дітлахів випромінювали неприховану радість, що означає, що вони сповна відчули тепло цього світлого свята. За сприяння транспортом у довезенні дітей до Рівного ми вдячні начальнику районного відділу освіти Олегу Васильовичу Коломису.

Нехай щедрий святий Миколай завжди обдарує вас і ваші родини щастям, радістю та здоров’ям!

Андрій ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ, директор Острозького міського центру cоціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
№52 від 29 грудня 2012 р. Категория: Події | Просмотров: 254 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]