П'ятниця

24.05.2019

16:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Солодкі новорічні пригоди
Сміхом, сюрпризами та активністю дітей було наповнене свято „Новорічні пригоди” у дитячій музичній школі минулого тижня. А ще воно було багате на хороводи, ігри, розваги, конкурси та призи для малечі.  

Першим на сцені з’явився Дід Мороз (Анатолій Семенюк), який залишивши торбу з подарунками, пішов шукати Снігурку (Аня Стасюк). Хитра Баба-Яга (Люба Дубкова) викрала торбу, а її друзі Лінь (Віка Угрин) та Брехунець (Аліна Семенюк) допомагали старій. Голодний Вовк (Юра Логвін) так і не зміг поживитися вмістом торби. Сніжинки ( Настя і Ксюша Бобкови, Яна Ясінська), ведучі Юля Степанюк та Ігор Підгородецький допомагали повернути торбу господарю і навернути на розум Бабу-Ягу. Десь хитрощами і десь силою. Не були осторонь і маленькі глядачі в залі. Вони були дуже активними!

Зрештою, стару вибачили і усі разом закружляли в хороводі навколо ялинки. Танцювали ламбаду, танок веселих каченят, грали в піжмурки, веселились розгадуванням загадок. Усім сподобалась гра зі стільчиками, зі сніжинками. Переможці ігор отримували солодкі призи. Розваги на святі чергувались з хороводами та піснями, сміх змінювався переможними оваціями. Сміялись і дорослі у залі: чи то радіючи за дітей, чи згадуючи своє дитинство. А на завершення усі діти отримали подарунки від Діда Мороза та Снігурки, щоб радість свята була ще і солодкою.


Подяка

Відділ з питань сім’ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому дякує спонсорам, які допомогли (надали солодощі та подарунки) в проведенні новорічного свята „Казка – Новорічні пригоди” для дітей соціально-незахищених категорій міста, що проходив 28.12. 2012 р. в приміщенні музичної школи:

• „Острозька кераміка” п/п Ілона Франківська;

• магазин „Рікос” ТзОВ ТД „Аванта”;

• п/п Світлана Куфальська.

Олена ТОЛОЧИК


№1 від 5.01 2013 р. Категория: Народні звичаї, свята, релігійне життя | Просмотров: 297 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]