Вівторок

23.04.2019

20:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Спасибі за любов і мудрість
Легкою ходою осінь завітала у наше прекрасне місто. Благодатна земля радіє новому урожаю, а на освітянській ниві – пора нових задумів, проектів, закладання міцного фундаменту храму науки. Саме в цей час починається дорога до знань, довга та нескінченна…

Щоранку цією дорогою крокують лю­ди, які впевнено знають, що у їхніх руках – найбільша з цінностей світу – Людина, яку потрібно навчити не для школи, а для життя. Наділені від небес великою любов’ю, від людей – мудрістю, педагоги наших навчальних закладів відзначають прекрасне свято – День працівників освіти, яке приходить у першу неділю жовтня.

Професія учителя – найблагородніша, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Наші педагоги прищеплюють вихованцям любов до знань, відкривають складний духовний світ буття, дають мудрі поради.

В умовах суперечливого сьогодення все це дається непросто. Та радує те, що незважаючи ні на що, свій обов’язок освітяни виконують гідно. Працівники дошкільних навчальних закладів докладають максимум зусиль, щоб наймолодші мешканці нашого міста отримали якісну дошкільну освіту. Минулий навчальний рік для нас, освітян, був успішним у здобутках: дев’ятеро переможців та призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін; ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського турніру з правознавства; четверо учнів стали переможцями ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка; троє учнів – призери ІІ етапу (обласного) Малої академії наук учнівської молоді України; за підсумками ІІ (обласного) етапу олімпіади «Юне обдарування» четверо учнів здобули ІІІ місце; І місце в обласному етапі екологічної творчості «Свіжий вітер»; лауреат ІІ (обласного) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» у номінації «Біологія»; перемоги в обласному конкурсі – ярмарку педагогічної ­творчості.

Висловлюю щиру вдячність адміністраціям шкіл за мудре, виважене прийняття управлінських рішень; педагогам, які вели до перемог вихованців та одночасно брали участь у конкурсах педагогічної майстерності.­

Освітяни – люди особливого ґатунку, всі свої сили, знання і досвід віддають Дитині, бо добре знають, що саме Вона – Дар Божий, який потрібно берегти, Всесвіт, який потрібно вивчати, талант, який потрібно розвивати, наше майбутнє, яке повинно бути кращим за сьогодення.

Освітянська галузь постійно реформується. Реалізовуються ряд галузевих програм, впроваджуються нові стандарти освіти. І про яку б сферу діяльності не йшла мова: адміністративну, навчально-виховну, обслуговування приміщень та медичне обслуговування – всюди є яскраві приклади самовідданої праці наших колег.

Прикладом та взірцем для нас завжди були і є ветерани педагогічної праці. Саме завдячуючи вам, вельмишановні мудрі наставники, ми маємо правильні орієнтири поступу вперед, бо саме ви передали нам у спадок найцінніше – любов до дітей.

Користуючись нагодою, від відділу освіти, від себе особисто усю освітянську родину нашого прекрасного древнього і водночас сучасного міста сердечно вітаю із професійним святом.

Щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, відкриттів, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожна ваша днина повниться новою радістю та перемогою, хай здійсняться ваші плани в ім’я щасливого майбутнього України і нашого міста Острога. Чиста криниця вашої душі завжди хай повниться вірою, надією, любов’ю.

З повагою начальник відділу освіти Людмила Кухарук
Просмотров: 371 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]