П'ятниця

26.04.2019

05:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Спасибі за монумент
Чотири місяці копіткої виснажливої праці, творчих дерзань і неспокою були варті того аби 18 травня в Острозі відбулося відкриття пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам у вогнищах війни.

На площадці, зі смаком впорядкованій, виникла постать воїна, який не з власної волі підпорядковувався наказу, виконував обов’язок у чужих світах з іншими звичаями і з величезною небезпекою для свого життя. Ця постать у чорному тюльпані із червоним відтінком спонукає прохожого зупинитись і зосередити увагу на обличчі зображеного воїна-афганця, який сам переосмислив зміст свого життя і закликає інших подумати над його цінностями.

Пам’ятник – скульптурна робота заслуговує на увагу. Він виконаний в новому сучасному стилі, з нетрадиційного матеріалу, виготовлений із знанням справи, передає думку і психологію сучасного чоловіка, який перебував у нестерпних для нормальної людини страшних умовах, пеклі.

Споруджений пам’ятник талантом, розумом і умінням нашого земляка Віктора Архіпова та його дружини Ольги за його ж проектом. Цей твір мистецтва відкриває автору можливості кроку в майбуття, а місту – для дальшого процвітання.

Тож з цієї нагоди вдячні острожани висловлюють свою прихильність творцю монументу, бажають подальшого успіху на ниві створення прекрасного. В повазі до таланту і невтомних рук прихиляємо голови. Дякуємо за це творіння. Нехай Фортуна допомагає в насназі для чудового доробку.

Зоя КОВАЛІВНА
Просмотров: 253 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]