Вівторок

23.04.2019

04:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Спільними зусиллями зробимо наше місто кращим
Хоч як надовго затрималась цьогорічна весна, але вона нарешті прийшла, принісши із собою тепло і звичні весняні турботи. Вже давно підмічено, що яким би не був охайний господар, коли сходить сніг, на присадибній ділянці, на подвір'і, на вулиці виникає потреба прибрати поламані гілки, принесені вітрами, сміття загребти опале пізньою осінню і навіть зимою листя. А ще після зими потребують оновлення стіни будинків, паркани, бесідки, лавки. Дуже багато роботи весною у садках і присадибних ділянках. Щойно зійшов сніг, потепліло – люди беруться за роботу.

Впродовж минулого тижня в Острозі, як й інших містах і селах Рівненщини, всієї України, кипіла робота. Працювали не тільки господарі біля своїх осель, а й працівники підприємств, установ та організацій міста, які прибирали прилеглі території. Вся ця робота здійснювалась у рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Під час неї заплановано прибрати не тільки території, які закріплені за суб’єктами господарювання, а й парки, сквери, береги водойм та пляжі, впорядкують дитячі та спортивні майданчики, до яких інколи «не доходили руки». Велику надію сьогодні покладають на свідому молодь, волонтерів, членів громадських організацій, які не за гроші, а за покликом серця роблять наш спільний дім чистішим.

Велика увага цього року приділяється озелененню міст. В нашій області планують висадити понад 19 тисяч дерев та кущів, облаштувати 66 тисяч метрів квадратних газонів і 156 тисяч квадратних метрів квітників. Крім цього, мають навести лад на 1024 кладовищах, 854 братських могилах, меморіальних комплексах, почесних похованнях. Звісно, це лише плани, а як спрацюємо – покаже час. Хочеться, щоб Великдень, травневі свята ми відзначали у прибраному місті, яке радуватиме око.

Сьогодні, 20 квітня, у Острозі заплановано посадку дерев. Ці світлини зроблено впродовж п’ятниці 12 квітня – вівторка 16 квітня, коли свої території прибирали господарі приватних будинків, працівники міськрайонного центру зайнятості, студенти Національного університету «Острозька академія», вихованці Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Дуже великий об’єм робіт був запланований на четвер – п’ятницю, коли цей номер газети вже друкувався. Тож більш детальний фоторепортаж про толоку у місті та озеленення ми подамо у наступному номері «Замкової гори».

Іван ГЛУШМАН№16 від 20 квітня 2013 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 340 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]