Вівторок

23.04.2019

09:24

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Співпраця влади та громади змінить місто на краще
Сьогодні можна нарахувати декілька десятків чинників формування юної особистості. Одним з них, причому дуже важливим, є наявність добре обладнаного дитячого майданчика, де діти можуть займатись простими фізичними вправами, гратись, "літати" на гойдалці, змістовно та здорово проводити свій вільний час.   

Дитячий майданчик на вул. Дулібів (біля озера) розпочали облаштовувати торік за кошти кандидата у народні депутати на минулих виборах до парламенту Олексія Хахльова. Мешканці того району вже кілька разів звертались до міського голови із проханням закінчити розпочату справу. За пропозицією Олександра Шикера було створено ініціативну групу. Вона організувала у суботу, 27 квітня, роботу з облаштування дитячого майданчика. Було встановлено турніки, бруси, гойдалки, пісочниці. А ще раніше там посадили деревця, вкопали автомобільні шини, щоб майданчик не руйнували автомобілі. Там трудилися більше десяти мешканців сусідніх вулиць. Тепер їх діти, внуки зможуть у свій вільний час знаходитись там, у одному із затишних куточків міста.

– Спільне облаштування дитячого майданчика є хорошим прикладом співпраці влади і громади, – сказав у коментарі для «Замкової гори» міський голова Олександр Шикер, який також працював там. – На жаль, сьогодні люди інертні, чекають, що їм «впаде манна небесна», при цьому не прикладаючи жодних зусиль. Це показала цьогорічна толока. Дехто з острожан навіть прибрати сміття біля свого будинку не хотів, хоч це є його обов’язком. Хочу  подякувати Федору Бондару, Володимиру Сличнюку, Наталії Галімській (керівнику ініціативної групи), підприємцям Сергію Годжалу і Надії Радисюк, всім мешканцям мікрорайону, які долучилися до облаштування майданчика. Показовим є приклад з двома молодими канадцями. Вони приїхали в Острог у гості. Дізнавшись про роботу, добровільно долучилися допомогти. За кордоном це норма життя, а у нас ще дивина. Варто міняти стереотипи, починати із себе.  

Іван ГЛУШМАН
№18 від 4 травня 2013 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 242 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]