П'ятниця

19.04.2019

09:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Співпраця з подарунками
Програма «Канада. Світ. Молодь» має на меті не тільки освітні завдання, але й волонтерську діяльність, розширення кругозору молоді. Поєднуючи все це, студенти багато між собою спілкуються, вдосконалюючи мову, допомагають суспільству.

Учасники обмінної програми з канадської сторони нещодавно закінчили школу і готуються поступати у вищі навчальні заклади своєї країни. Але перед цим взяли своєрідну відпустку, щоб познайомитись зі світом, зайнятися волонтерством.

Студенти економічного факультету НаУ«ОА» Марія Зварика та Іванка Іщук розповіли, що на початку місяця учасники українсько-канадської обмінної програми побували в Острозькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст. № 2. Там вони спілкувалися із вихованцями закладу, брали участь у навчально-виховних та позакласних заходах, організували дітям солодкий стіл, а на закінчення зробили подарунок – придбали і вручили 36 рушників. Аби зробити такий презент, острозькі студенти і юні гості з далекої Канади збирали гроші серед студентів, робили свої благодійні внески.

Студенти кажуть, що спочатку мали намір за зібрані кошти придбати канцелярські товари. Але спілкуючись із педагогами та вихователями школи, дізналися, що їм необхідні рушники. Частину їх заклад вже придбав за власні кошти, але їх не вистачає. Тому учасники обмінної програми вирішили піти назустріч школі-інтернату.

– Хочу висловити щирі слова вдячності учасникам обмінної програми «Канада. Світ. Молодь» за дієву допомогу, – розповідає директор школи-інтернату Наталія Бернацька. – Наші вихованці і педагоги дуже раді, коли до нас приїжджають гості, особливо студенти. Цікаве спілкування, ігри дітям надовго запам’ятовуються. У нас уже давно склались хороші стосунки із Національним університетом «Острозька академія». Думаю, що спілкування дітей та студентів, гостей з Канади, робота у нашому закладі дуже корисні, як нам, так і вузу. Сподіваюся, що наша плідна співпраця продовжиться в майбутньому і приноситиме взаємну користь.

Віктор ХЛУС
Просмотров: 228 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]