Вівторок

23.04.2019

05:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Справжня краса мелодії – краса музики
Якщо в концертному залі ми опиняємось наодинці з музикою, з мелодіями, які ведуть нас за собою, не будемо поспішно ділити їх на гарні й погані. Спробуємо зрозуміти, що вони висловлюють, про що розповідають. Саме тому нещодавно протягом усього тижня в актовій залі музичної школи збиралось повно глядачів – батьки, бабусі і дідусі, родичі і просто знайомі наших вихованців.

На сцені відбувались цілі дійства, до яких ретельно готувались викладачі і учні фортепіанного відділу. Кожен викладач готував свій сценарій, за яким глядачі з виконавцями подорожували прекрасним світом музики, гармонії, краси. А яке розмаїття костюмів! Були тут принцеси, пірати, феї, вишиванки і просто бальні сукні. Справжнє задоволення та відпочинок отримали глядачі від концерту учнів викладача Наталії Балаушко, багато знайомих мелодій прозвучало у сольному та ансамблевому виконанні учнів та викладачів В. Куфальської, С. Сікорської та Н. Остренко. Л. Куліш запропонувала глядачам казкову подорож у світ музики на повітряній кулі. Неповторну зустріч з популярною музикою представила В.Куришина. Розповіддю про мультики розпочала концерт О. Даценюк. І завершили це розмаїття святом української пісні. Тут були і вишиті рушники, і українські костюми, гуморески та пісні – клас викладача Л. Дубкової і А. Журик.

Різноманітні обробки народних пісень в ансамблевому та сольному виконанні учнів прозвучали у концерті Г. Рудик.

Бурхливими оплесками були нагороджені виконавці та викладачі вдячними глядачами. Зворушливо звучали слова подяки від батьків. Адже музичне мистецтво – вічне, тож будемо вдячні усім, хто доносить його нам!

Галина РУДИК, викладач музшколи
Просмотров: 653 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]