Вівторок

23.04.2019

09:27

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Стежинами арт-терапії
Для популяризації роботи психологічної служби міста проведено тиждень психології. Він проходив під девізом «Вернісаж арт-терапії – частинка Всесвіту в кожному з нас». Кожен день тижня мав свою особливість та проходив у загальноосвітніх навчальних закладах міста з проведенням цікавих занять з елементами тренінгу, корекції, а саме: день ізотерапії, ієрогліфографії та казкотерапії.  

Багато хто з нас часом буває у поганому настрої, відчуває психологічну утому, почуття незрозумілої  тривоги. Саме такі негативні прояви можна зняти за допомогою арт-терапії.  Це - терапія мистецтвом або за допомогою виразних засобів – ось що потрібно для самостійного аналізу. Справа в тому, що образи художньої творчості відображають всі види несвідомих процесів, включаючи страхи, внутрішні конфлікти, спогади дитинства, тобто всі ті явища, які формують людину й події її життя.

Проведення тематичних днів не обходилось без участі гостей. Так, в рамках співпраці з РМК відділу освіти Острозької РДА, методистом з психології Жанною Остапчук до участі в заходах були запрошені практичні психологи та соціальні педагоги з районних шкіл, а також практичний психолог ДПТНЗ Острозьке ВПУ Світлана Давидчук та працівники міського відділу освіти.

Всі запрошені мали змогу взяти участь у цікавих та релаксаційних заняттях, обмінятись досвідом та поспілкуватись у дружньому колі за чашкою кави.

Підсумками проведен­ня тижня став арт-тера­певтичний тренінг «Світ арт-терапії: допоможи собі сам» для працівників відділу освіти виконкому Острозької міської ради. Особливу подяку хочеться висловити начальнику відділу освіти міськвиконкому Людмилі Кухарук та методисту з психології відділу освіти міськвиконкому Богдані Романчук за підтримку й допомогу у проведенні тижня психології.

Сергій АМБРАЗЮК, методист відділу освіти міськвиконкому
№19 від 11 травня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 283 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]