П'ятниця

24.05.2019

15:52

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Стихійна торгівля: відповідальність і небезпека
Аби придбати необхідний товар дешевше, острожани частенько, не задумуючись про походження та безпечність продукту, купують його на стихійних ринках. Результати такої «економії» не змушують себе довго чекати...

Тому працівники міліції продовжують перевіряти дотримання правил торгівлі на території району. Вже з початку року правоохоронці склали 7 протоколів за вчинення правопорушень, передбачених статтею 160 та 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме торгівлю з рук у невстановлених місцях та порушення правил торгівлі на ринках.

Однак, не варто забувати й про відповідальність. Отож, порушення правил торгівлі на ринках тягне за собою накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А от за продаж товару на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та інших невстановлених місцях законом передбачено штраф від 17 до 119 гривень з можливою конфіскацією предметів торгівлі. За реалізацію у подібний спосіб промислових товарів можна сплатити на користь держави вже 255 гривень та остаточно позбутися предметів продажу. Для більшості людей, що хочуть реалізувати свою сільськогосподарську продукцію, це гроші немалі. Тому хотілося б нагадати, що торгівля у невстановленому місці — це протиправне діяння, за вчинення якого можна ще й позбутися чималих коштів. Із наближенням Великодня ще раз застерігаємо покупців не ризикувати власним здоров’ям чи здоров’ям родини, купуючи товар на стихійному ринку.

Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
Просмотров: 840 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]