Неділя

21.04.2019

21:52

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Створять соціальний гуртожиток
Острозький міський центр соціальних служб повідомляє, що 8 липня 2013 року відбулась селекторна нарада за участю заступника голови облдержадміністрації Олексія Губанова з питань виконання соціальних ініціатив Президента України, зокрема, надання послуг найвразливішим верствам населення, сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах, створення центрів матері та дитини.  

У Рівному відкривається відділення матері та дитини в обласному соціальному гуртожитку. Ця ініціатива надасть можливість певний час проживати жінкам, що опинились у складних життєвих обставинах, в умовах, які відрізняються від тих, що виникли у їхньому житті. У відділенні одночасно зможе перебувати 6 мам та 9 дітей. Їм надаватиметься ряд послуг – від психологічних до юридичних. На сьогодні саме ця категорія населення перебуває під найменшою опікою, – підсумував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов під час селекторної наради: «Такі випадки не системні, однак потребують швидкої допомоги».

Тим часом бувають випадки, коли жінки, які через складні обставини хотіли відмовитися від малят, змінюють свою рішення після того, як із ними попрацювали фахівці служб для сім’ї, дітей та молоді. Проте, не зважаючи на працю фахівців є потреба у створенні окремого обласного закладу, де могли б перебувати одинокі мами. Отож, дякуючи соціальним ініціативам влади, саме такий гуртожиток буде в найближчий час створено у Рівному, де й надалі працюватимуть над поліпшенням умов для перебування мам із дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Микола Кідер,
фахівець із соціальної роботи міського ЦСССДМ
№36 від 7 вересня 2013 р. Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 269 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]