Четвер

25.04.2019

01:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Суперфінал відбувся в Острозі

У неділю, 10 травня, на стадіоні Національного університету «Острозька академія» відбувся суперфінал обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Три покоління». 

Спочатку відбулася урочиста церемонія відкриття змагань. Почалася вона з того, що запросили на стадіон учасників змагань. Це були 9 команд, які представляли 6 районів Рівненщини та 2 міста обласного підпорядкування. Судячи із підготовленої раніше таблиці, мало бути 11 сімей, в тому числі – одна з Острозького району. Але вона з якихось причин не взяла участі в змаганнях.

Оголосив про початок змагань, привітав учасників, вболівальників від міського голови та себе секретар Острозької міської ради Микола Добровольський. Він також висловив сподівання, що змагання пройдуть в чесній, дружній атмосфері, і завдяки їм буде визначений переможець. Також на відкритті змагань виступив директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для усіх» Рівненської облради, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області Микола Петренчук.

Право підняти Державний прапор України було надано бронзовим призерам попереднього сезону «Сімейні перегони. Екостадіон», переможцям обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», срібним призерам Всеукраїнського етапу того ж фестивалю 2014 року сім’ї Вавуліч. На урочистому відкритті змагань та перед церемонією нагородження танцювали «Поліську польку» солісти колективу народного танцю Острозької академії (художній керівник Оксана Венгерець); бадьорий «Драйв» виконали учасники спортивно-бального танцю «Реверс» (Василь Гончарук), а юний співак Микола Харковець виконав пісню «Не давайте суму жити» (Любов Дубкова).

А потім почалися змагання. Традиційно, першим туром «Сімейних перегонів» був інтелектуальний конкурс «Ребус». Після нього відбулося жеребкування, згідно якого команди зайняли свої місця на спеціально обладнаних дорожках, де проходила основна програма перегонів. Після проходження чотирьох складних турів – «Змійка», «Біатлон», «Фітбол», «Літаючі кільця» визначилися переможець та призери.

У перерві між турами, коли організатори готувалися для проведення наступного, ведучий проводив для глядачів вікторини та змагання. А їх, як завжди в байдужому й інертному до всього Острозі, не враховуючи організаторів, суддів, супроводжуючих спортсменів, було може трохи більше 100 осіб. Два призи серед знавців спорту здобув працівник нашої редакції, журналіст Олександр Гладуненко. Також 3 призи здобула сім’я Борінових, яка брала участь у сімейних перегонах, але цього року не пробилася до суперфіналу.

Кульмінацією заходу стало нагородження кращих. Вручали нагороди заступник міського голови Анатолій Лисий та Микола Петренчук. Крім медалей, кубків, грошових сертифікатів на придбання товарів у магазині «Спорт-С» на суму 2, 1,5 та 1 тис. грн. – відповідно до зайнятих учасниками місць, усім учасникам суперфіналу «Сімейних перегонів» вручали грамоти, сувеніри, футбольні м’ячі, буклети від відділення НОК в Рівненській області й навіть смачні булочки від одного зі спонсорів змагань. Переможцями в суперфіналі стала сім’я Вавуліч з Рівного, яка в 2 турах була переможцем, ще в 2 – займала другі місця і лише один раз вона поділила із суперниками 3-4 місця. Друге місце посіла сім’я Вер’яненко з Сарненського району. В їх активі було по одному призовому місцю, а також 4 і навіть шосте. Та це не завадило їм посісти високе призове місце. Третьою фінішувала сім’я Борисюків з Рівненського району. В їх активі були одне друге місце та третє, а також 4-5, 5 і навіть 7.

Після нагородження учасники спортивних змагань спільно сфотографувалися, жваво ділилися враженнями між собою, побували на екскурсії в краєзнавчому музеї Державного історико-культурного заповідника м. Острога. Організатори «Сімейних перегонів» висловлюють щиру подяку директору ТОВ «Острозький завод мінеральної води» Олені Володимирівні Рудьо та приватному підприємцю Ларисі Володимирівні Клімчук (кіоск «Хатка») за допомогу в організації змагань.

Віктор ХЛУС

№ 20 від 16 травня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 183 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]