П'ятниця

26.04.2019

05:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Святкувала й розважалась дітвора
Напередодні новорічних свят, 28-29 грудня у Острозькій дитячій музичній школі відбулися святкові новорічні ранки для дітей міста. Їх організував міський центр культури і дозвілля відділу культури виконкому Острозької міської ради. Традиційно під час новорічного дійства дітей розважав Дід Мороз, Снігурочка, була ялинка та чимало казкових персонажів. У підсумку перемогло добро, діти розважалися і потім отримали новорічні подарунки.

У середу від організаторів новорічного свята запрошення отримали діти із сімей соціально-незахищених категорій громадян міста. Наступного для новорічне свято було організоване для дітей міста.

Новорічне дійство розпочалося з того, що у залі, де вже була гарно наряджена ялинка, з’явилась Баба Яга. Судячи із звуків, які лунали у залі, вона втікала від злих собак, що за нею гналися. Під ялинкою старенька знайшла газету і в ній прочитала про новорічне свято. Їй захотілось на свято, але карнавального костюма вона не мала і вирішила нарядитись у Снігурку, щоб отримати подарунок. Коли вона подалася із зали у пошуках костюма, то з’явилася ведуча і запросила дітей до хороводу навколо ялинки. Потім усі дружно покликали Діда Мороза і Снігурочку. Коли вони прийшли до дітей і вітали присутніх із наступаючими новорічними святами, у чужому костюмі з’явилась Баба Яга і також почала вітати дітей. Вона сказала, що є справжньою Снігурочкою і Дідові Морозові нічого не залишалось, як організувати змагання між ними.

Баба Яга, на відміну від справжньої Снігурочки, не змогла назвати жодної казки із числівниками. Проте їй у другому конкурсі вдалося швидше схопити іграшку, яку тримав у руках Дід Мороз. Але не довго довелось радіти обманщиці – у третьому, танцювальному, змаганні вона себе виказала, знявши одяг Снігурочки. Діти і Дід Мороз пробачили обман, лише зажадали обіцянки, що поводитиметься вона гарно. Всі разом водили хороводи навколо ялинки, танцювали, співали, декламували вірші, розгадували загадки, грали у ігри.

У кінці свята Дід Мороз, Снігурочка, Баба Яга і ведуча свята вручили малечі подарунки. Діти із сімей соціально-незахищених категорій отримали смачні йогурти, які надала одна з церков міста. Подарунки для учасників новорічного дійства 29 грудня надала Острозька міська рада.

– Хочу висловити подяку приватному підприємцю Едуарду Франковському за надання призів учасникам ігор та конкурсів, – каже начальник відділу у справах сім’ї, молоді і спорту виконкому Острозької міської ради Ірина Волянюк. – Ми також вдячні обласному відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА за надані подарунки для дітей соціально-незахищених категорій – дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування, інвалідів, з багатодітних і малозабезпечених сімей. Завдяки їх підтримці нам вдалося влаштувати гарне свято для дітей.

Іван ПАВЛІВ
Просмотров: 284 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]