Вівторок

23.04.2019

05:33

Свято відзначили змаганнями
З нагоди відзначення 21-річниці Збройних сил України Острозька об’єднана райміська організація Товариства сприяння обороні України організувала змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки серед ліцеїстів Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою та працівників Острозького психоневрологічного інтернату. Всі учасники змагань отримали чимало позитивних вражень від чесної спортивної боротьби, а кращим ще й були вручені нагороди від організаторів.

Ліцеїсти першого і другого курсу змагались окремо. Серед молодших перше місце виборов Микола Данилюк, який вибив 81 очко. Друге місце дісталось Владиславу Конюшевському (60), а третє – Дмитру Пігалю (48). Серед ліцеїстів 2 курсу найкраще стріляв Валентин Лесько (84). Друге місце посів Андрій Коротчук (44), а третє – Олександр Шажко (40). З рук головного судді змагань Павла Форсюка 6 грудня майбутні офіцери отримали медалі та грамоти товариства. За плідну співпрацю подякою ТСОУ був нагороджений вихователь ліцею, майор Юрій Збаровський.

У Острозькому психоневрологічному інтернаті чоловіки і жінки змагалися окремо. Серед сильної половини людства чемпіоном став Павло Борушевський. Друге місце здобув Олександр Мазяр, а третє – Юрій Міщенко. Серед жінок найвлучніше стріляла з пневматичної гвинтівки Наталія Кундель. Світлана Нагорняк фінішувала другою, а Олена Мазяр – третьою. Грамоти переможцям і призерам вручав директор психоневрологічного інтернату Олександр Дмитрук.

Іван ГЛУШМАН
№50 від 15 грудня 2012 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 258 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0