Субота

20.04.2019

19:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Своє минуле знай і про майбутнє дбай

Острозька земля прекрасна сьогоденням і славна минулим, де переплелися радість і журба, велич перемог і гіркота поразок. Це земля, по якій ми робили свої перші кроки, земля наших батьків, дідів і прадідів, і вона найдорожча нам понад усе на світі. Вона єдина, де ми почуваємо себе вдома затишно і привітно. І де б людина не жила потім, а зі своїм краєм вона пов’язана  невидимою ниточкою, яка не відпускає від себе, живить душу рідним теплом і дає наснагу. 

Наш древній Острозький край овіяний славою минулих літ. Тиждень історії рідного краю – одна з форм вивчення і пізнання минулого.  «Про що розповідає історія рідного краю?» – дізнавались на практичному занятті п’ятикласники: вивчали легенди Острога, шукали коріння козацького роду, знайомилися з оберегами української родини. «Гортаючи сторінки минулого»  – учні 7-го класу разом із вчителем Т. В. Шикирявою здійснили заочну подорож визначними місцями України. Старшокласники презентували краєзнавчо-дослідницькі проектні роботи в рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», а в конкурсі малюнків переможцем став учень 5-го класу Владислав Матласевич.

Кожна людина має знати свою історію, своє минуле, бо без минулого немає майбутнього. Бережімо надбання рідного народу, станьмо свідомими представниками української нації!

Тетяна КОРНЄЄВА,
педагог-організатор Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

№ 6 від 7 лютого 2015 р. Категория: Історія, краєзнавство і туризм | Просмотров: 260 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]