П'ятниця

19.04.2019

09:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Своїми руками виготовили маскувальну сітку для бійців АТО

Після появи в терористів у зоні АТО безпілотних літальних апаратів, особливо актуальним стало питання маскування позицій наших військ та бойової техніки. Аби допомогти у цій справі, вихованці ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» нещодавно сплели маскувальну сітку для наших військових. Ініціатором такої ідеї став вчитель Правил дорожнього руху, острозький волонтер Олег Ширяєв, під керівництвом і з допомогою якого учні виготовляли масксітку.

Плела група № 8 за спеціальністю «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». За основу була використана рибальська сітка розміром 6х3, яку замовляли у Києві. Плели сітку учні після уроків у майстерні. Завдяки добре організованій роботі та працелюбному бажанню вихованців закладу,  маскувальна сітка була виготовлена за 2 дні.

Не можна не відзначити активну волонтерську позицію юних хорівчан, які раз у раз долучаються до благодійної роботи і в силу своїх можливостей  надають допомогу бійцям у зоні АТО. Цього разу учні Хорівської ЗОШ сплели зимову маскувальну сітку, досить хорошої якості, розміром 12х×4. Нині така сітка дуже потрібна, оскільки допомагає вдало маскувати як військову техніку, так і самих бійців.

Одну зі сплетених сіток острозькі волонтери уже передали в Старобільськ. Приємно, що учні обох закладів підтримали таку ідею, долучившись до справді хорошої справи, а головне – вони усвідомлюють важливість і необхідність допомоги нашим бійцям, навіть якщо ця допомога зроблена «своїми руками». 

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 2 від 10 січня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 314 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]