Середа

24.04.2019

18:51

Таки вирвали нічию

І минулий тиждень був футбольним, бо в суботу – неділю, 13 – 14 червня, відбулися чергові тури в обох лігах обласного і районного чемпіонатів. Острожани на останніх хвилинах гри зуміли врятувати очко у важкому поєдинку на виїзді.

Цього тижня ФК «Острог – Академія» в рамках 7 туру в другій обласній лізі грала в селі Зоря Рівненського району з місцевою командою. Як розповів граю­чий тренер і капітан нашої команди Олександр Марченко, острожани намагались грати в свою гру і перехопили ініціативу з перших хвилин. Господарі поля більше діяли на контратаках, знаходячись в обороні. В середині першого тайму вони забили гол у ворота острожан. Ще до свистка на перер­ву наша команда зуміла відігратися, відзначився Олег Петрук. Він пройшов із м’ячем зі своєї половини поля до карного майданчика «Зорі», переграючи на ходу суперників. Наблизившись до воріт, він точно пробив і зрівняв рахунок.

На початку другого тайму арбітр у спірній ситуації призначив штрафний неподалік воріт ФК «Острог – Академія». Гравець господарів сильно пробив і потрапив м’ячем у «стінку». Від  неї кулястий відлетів до нападника господарів. Після другого удару м’яч опинився в сітці воріт нашої команди. Відігралися острожани на останній доданій хвилині, коли послідував пас з глибини поля і на нього відгукнувся Олександр Захарчук. Він зумів обіграти захисника і точно пробити. У підсумку вольова нічия – 2:2.

Після цього туру острожани «пропустили» на 3 сходинку турнірної таблиці «Калину» з Бугрина. Вона вдома переграла «Енергію» 5:1. А у Кричильську відбувся центральний матч туру. Там господарі поля прий­мали млинівську команду і зуміли вир­вати перемогу 3:2. Це дозволило «Колосу» стати одноосібним лідером. Інші матчі в другій лізі закінчились так: «Костопіль» – «Стандарт» – 6:2, «Водник» – «Полісся» – 10:3. В першій лізі ФК «Вельбівно» грав у Оржеві із фаворитом «ОДЕКом» і поступився з рахунком 1:7 (юнаки 1:1). Інші матчі в лізі закінчились з такими результатами: ФК «Гоща-АМАКО» – «Случ» – 7:0, «Волинь-Цемент» – «Сокіл» – 1:3, ФК «Малинськ» – «Ізотоп-РАЕС» – 0:0, ФК «Садове» – «Маяк» – 0:0. Наразі вельбівненська команда з 7 очками займає 7 місце. Сьогодні вона вдома приймає аутсайдера ліги здолбунівський «Волинь-Цемент». А острожани вдома завтра, у неділю,  гратимуть з сусідом по турнірній таблиці  — «Калиною» з Бугрина. Початок гри о 16:00.

В районному чемпіонаті «ОККО» в першій лізі пропускав тур. Інші матчі закінчились так: ФК «Вельбівно» – «Міраж» – 4:2, «Оріон» – ФК «Хорів» – 3:0, «Чайка» – ФК «Плужне» – 2:1; ФК «Розваж» – «Альянс» – 1:4, «Нива» – ФК «Кунів» – 4:1, «Оболонь» – «Юність» – 2:5. В першій лізі лідирують вельбівненська, острозька та сіянцівська команди, які мають в активі по 9 очок (в «ОККО» на 1 гру більше). В другій лізі перше місце займає плосківська «Чайка», другими йдуть межирічани. Завтра «ОККО», ймовірно, що о 13 годині, прийматиме «Оріон».

Наразі апеляцію щодо матчу «Оріон» – «Чайка» не розглянуто. А результат гри «Міраж» – ФК «Хорів» залишено дисцип­лінарною комісією районної федерації футболу без змін – 2:1.

Віктор ХЛУС

№ 25 від 20 червня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 263 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0