Четвер

18.04.2019

20:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Талановиті музиканти – гордість школи
Виконавець – це перш за все справжній музикант. Людина, яка відчуває музику глибше, повніше за інших, і те, що відчуває сам, може передати слухачам. І не лише передати, а й примусити нас пережити ці почуття разом з композитором чи героєм, який відображений у музичному творі. Тому виховати справжнього музиканта – мрія кожного викладача. Але, перш за все – це професійна майстерність, досвід, глибоке розуміння музики і щоденна кропітка робота педагога. Всі свої знання та майстерність викладач має донести до серця маленького виконавця, розбудити в його душі бурю, аби мати змогу насолоджуватись його виконанням.  

Нещодавно в музичній школі відбувся концерт колишніх випускників, а нині студентів Рівненського музучилища. Викладачі були в захваті від технічної віртуозності, проявленої емоційності та глибокого розуміння виконуваної музики, а також від професійного розвитку, якого досягли їх вихованці.

Гарно складений сценарій та програма, якою ведучий Роман Микитюк, студент ІІІ курсу, знайомив нас з учасниками концерту. Слухачів вразило виконання студентів І курсу, які декілька місяців тому покинули стіни рідної школи. Як справжній професіонал показав себе Дмитро Петришин (викл. Остренко Н. В.), виконуючи програму композиторів-класиків.

А як звучала бандура в руках Віталії Соболь (викл. Єсіпова Т. В.), яка виконала ряд інструментальних творів! Наталія Галюк (викл. Остренко Н. В.) виступила з власними творами як композитор-початківець, а виконання джазового твору було справжнім шедевром артистизму.

Юрій Зубай, студент ІІ курсу (викл. Рудик Г. П.) не раз виступав на концертах у своїй школі. Та цього вечора всі були вражені віртуозністю, емоційністю виконання складних творів і глибокого їх розуміння юним музикантом. Гарне враження справив і виступ студента ІІІ курсу Владислава Ткачука (викл. Хмарук В. В.). Віртуозне виконання творів на бандурі показав ведучий Роман Микитюк (викл. Єсіпова Т. В.). На закінчення концерту прозвучав прекрасний романс «Чорнії брови», який виконав Роман (концертмейстер Юрій Зубай).

 Концерт був присвячений викладачам музичної школи. Впродовж цього вечора звучали слова подяки вчителям, які навчили розуміти велике мистецтво музики, а найголовніше – наполегливо працювати, завдяки чому вони досягли результатів. Недарма в народі кажуть: «Що посієш, те й пожнеш». Хочеться побажати цим молодим талантам успіхів у досягненні своєї мети та подякувати за ту насолоду, яку отримали слухачі, а викладачі – відчуття гордості за своїх вихованців.

Галина РУДИК, викладач
№4 від 26 січня 2013 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 486 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]