Середа

24.04.2019

15:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Талантам шана і хвала
Традиційне шкільне свято «Юна обдарованість 2012» відбулось нещодавно в актовій залі Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1. В урочистій обстановці школа вшановували тих, хто показав себе наполегливим, талановитим, старанним та розумним, що втілилось у перемоги та призові місця на шкільних, міських та обласних етапах предметних олімпіад, конкурсах, змаганнях, турнірах, захисті робіт в Малій академії наук (МАН). Для цих дітей, а також їхніх наставників, велика частка праці яких також є в успіхах школярів, звучали пісні, вірші, виконувались танцювальні номери. Невелика шкільна актова зала не могла вмістити всіх бажаючих побувати на святі, адже, крім школярів та педагогів, на захід прибуло чимало батьків.

Вшановували кращих учнів школи у номінаціях, аналогічними із основними шкільними предметами – рідна мова, історія, іноземна мова, інформатика, біологія і природознавство, хімія, правознавство, географія та ін. Ведучі свята детально представляли номінацію. Тоді на сцену запрошувався вчитель-предметник і після оголошення прізвища кандидата у лауреати він під оплески присутніх, схвальні вигуки друзів піднімався на сцену, де отримував заслужену нагороду. Багато учнів отримували в одній номінації по 2-3 грамоти і більше. Крім того, були також такі діти, які отримували відзнаки у різних номінаціях – справді, талановита людина, вона у всьому талановита. На закінчення озвучувались прізвища переможців у кожній номінації та їх наставників.

 Про успіхи учнів впродовж року ми неодноразово розповідали на своїх сторінках. Сьогодні мені хотілося б представити трьох дослідників, які здобули нагороди у номінації «Історія».

Впродовж року під керівництвом учителя історії Валентини Глізер учні 11-В класу Даша Журик, Олена Карево та Женя Мальчик (на знімку) брали участь у Всеукраїнській експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» у номінації «Славні імена земляків». Вони досліджували життєвий і творчий шлях відомої острозької художниці Ольги Яновської. Під час пошукової роботи учні відвідали Державний історико-культурний заповідник м. Острога, його фонди, де зберігається багато картин Ольги Дмитрівни; на її могилі, в будинку, де жила художниця, зустрілися із її племінницею Іриною Володіною та тими, хто її добре знав – Ярославою Бондарчук, Миколою Бендюком. Після цього на основі зібраних матеріалів було підготовлене дослідження, яке направили на конкурс у Рівненську обласну станцію юних туристів. Там робота острожан виборола перше місце і нещодавно представляла нашу область на республіканському турі експедиції. Приємно відзначити, що і там робота учнів Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 отримала схвальний відгук.

В кінці свята урочисто оголосили, що «Творчою обдарованістю-2012» стали Настя Драчук (11-Б) та Владислав Олійник (9-А), які отримали відповідні відзнаки. У номінації «Клас року» переміг 9-А клас (класний керівник Тамара Кордиш).

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 419 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]