Субота

20.04.2019

19:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Таланти багатодітних родин Острога
У міському Палаці культури м. Рівне 22 березня відбувся обласний етап Х Всеукраїнського конкурсу-фестивалю „Таланти багатодітної родини”. Він організований Всеукраїнським союзом жінок-трудівниць „За майбутнє дітей України” за сприяння управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.  

Учасниками традиційного фестивалю-конкурсу від м. Острога стали шестеро талановитих дітей з багатодітних родин, що навчаються в Острозькій музичній школі під керівництвом Наталії Балаушко та Галини Рудик. Брати Вознюки – Артем і Денис, сестри Фурманчук – Ірина та Олена, Анна Хеленюк, Станіслав Тишко були заявлені та вели боротьбу в номінації „Музичне виконання”. Всі діти продемонстрували високу виконавську техніку, показали багатогранність свого таланту у виконанні різноманітних музичних творів, хоча на виступ кожного з них, згідно положення фестивалю-конкурсу, відводилось лише до 4-х хвилин. Виступи юних острожан зірвали заслужені оплески журі та глядачів творчого заходу.

За підсумками фестивалю-конкурсу філігранний виступ Артема Вознюка, який виконав на фортепіано „Ноктюрн” Ю. Весняка, був відзначений ІІІ місцем у номінації, хоча всі діти з нашого міста продемонстрували високий рівень підготовки і за технікою виконання претендували на призові місця.

Незважаючи на хуртовину і снігові замети, поїздка була комфортною і безпечною, за що висловлюємо щиру подяку міському голові Олександру Шикеру та начальнику КЗ „Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою” Рівненської обласної ради Дем’яну Поліщуку від дітей – конкурсантів та їх батьків.­

Олександр ЮРЧУК, головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту
№13 від 30 березня 2013 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 269 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]