Середа

24.04.2019

15:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Тарифи підвищили після тривалого обговорення

У середу, 5 листопада, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. На порядку денному було два питання, які були відкладені раніше, на минулих засіданнях. 

Головуючий – міський голова Олександр Шикер перед початком роботи традиційно оголосив про наявність кворуму, запрошених та запропонував два питання для розгляду – Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Острозьким комунальним підприємством «Водоканал» та Про взяття на квартирний облік мешканки Острога та членів її родини. Інших пропозицій не поступало, тож такий порядок денний був одноголосно затверджений.

Розпочинаючи розгляд першого питання позачергового засідання виконавчого комітету, міський голова Олександр Шикер наголосив, що в умовах зростання цін на все в нашій країні, назріла потреба переглянути тарифи на водопостачання та водовідведення. З приводу цього було надано слово директору ОКП «Водоканал» Іванові Войтову та головному бухгалтеру підприємства Надії Лапій. Вони аргументували необхідність підвищення тарифів, відповідали на запитання членів виконавчого комітету, брали участь у дискусії. А вона затягнулася майже на 35 хвилин. У підсумку було одноголосно прийнято рішення, яке ми публікуємо, а також дано доручення опублікувати доповідну записку, в якій аргументується необхідність підвищення тарифів. Її також читайте в цьому номері нашої газети.

Друге питання після доповіді головного спеціаліста відділу з юридичної роботи Тараса Хмарука обговорювалось не довго. Після розгляду представлених документів, члени виконавчого комітету Острозької міської ради одноголосно проголосували за запропонований проект рішення. На цьому позачергове засідання виконавчого комітет Острозької міської ради закінчило свою роботу.

Повідомлення про намір здійснити коригування  діючих тарифів на послуги з теплопостачання  (виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання та послуги з централізованого опалення), що надає Острозьке  комунальне підприємство «Теплоенергія» Острозької міської ради установам та організаціям, які фінансуються з державного і місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання м. Острог.

У зв’язку зі встановлення з 1 листопада 2014 року нової ціни природного газу підприємствам комунальної теплоенергетики  для виробництва теплової енергії для потреб установ і організацій що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання – 6682,44 грн. за 1000 куб. метрів, з урахуванням надбавки та транспортних послуг згідно постанови  НКРЕКП № 223 від 31 жовтня 2014 року, підприємство буде проводити коригування тарифів на теплову енергію.

Острозьке комунальне підприємство «Водоканал» просить споживачів надати в бухгалтерію нашого підприємства покази лічильників до 28 листопада 2014 року в зв’язку зі зміною тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення з 1 грудня 2014 року.

Іван ПАВЛІВ

№46 від 8 листопада 2014 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 215 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]