П'ятниця

19.04.2019

09:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Тепер команда називатиметься «Острог-Академія»

Минулого тижня, коли вже друкувалася наша газета, у Facebook побачив оголошення про те, що у суботу, 18 квітня, о 15:00 на стадіоні Національного університету «Острозька академія» розпочнеться матч 1/16 розіграшу Кубка області з футболу між командами ФК «Острог-Академія» – ФК «Гоща-АМАКО». Нагадаю, що в номері 10 від 7 березня ц. р. ми розповідали, що наша міська футбольна команда має намір грати в двох чемпіонатах. Що нового з того часу, і чому змінилася назва команди, з такими запитаннями я звернувся до президента ФК «Острог», голови Острозької РДА Віталія УНДІРА. 

– Справді, назва нашої команди змінилася. З неї видно, що до її підтримки долучився ще один спонсор. Мушу зазначити, що футбол завжди був, є і буде дорогим видом спорту. Навіть утримання аматорської команди вимагає чималих коштів, особливо, якщо брати участь в обласному чемпіонаті. На жаль, у місті потужних підприємств, підприємців, які б підтримували команду, не так багато, як би цього хотілося. Тож під час зустрічі 7 березня в Острозькій академії, де брали участь президент Рівненської обласної федерації футболу, наш земляк Олексій Хахльов, відомий футболіст Олег Лужний та ректор університету Ігор Пасічник, нам вдалося домовитися про підтримку не лише створення професійного футбольного клубу «Верес», але й долучення до утримання нашого міського клубу, який має намір цього року відновити участь у змаганнях, в другій обласній лізі. Зокрема, університет буде забезпечувати команду транспортом, бо доведеться їздити і у Володимирець, і Рокитне, й інші віддалені міста та села області.

Я дякую ректору Національного університету «Острозька академія» Ігореві Пасічнику за готовність допомогти команді й усьому острозькому  футболу. Хочу нагадати, що вже десять років Острог не брав участі в змаганнях з футболу в рамках обласної першості. По суті, великий футбол на території міста був знищений. У цей самий час сільська команда ФК «Вельбівно» успішно виступала в другій лізі, вже двічі отримувала путівку в першу.

Також хочу зазначити, що тепер тренуватимуть команду два тренери – це, як і раніше, Микола Плісецький, який був свого часу гравцем «Вереса», інших команд, має сертифікат тренера, так і викладач університету з фізичної культури Олександр Марченко. До команди будуть залучені також здібні студенти, місцеві гравці, а також наші минулорічні «легіонери» з Нетішина. Тепер тривають переговори про їх участь у змаганнях. Сподіваюся, що «Острог-Академія» гідно представить Острог у чемпіонаті області в другій лізі та кубку. Перший матч команда зіграє сьогодні з дуже сильним суперником «Гоща-АМАКО», минулорічним бронзовим призером у першій обласній лізі. Початок гри о 15 годині. Дуже хочеться, щоб дебют був переможним, тож  дуже потрібна підтримка глядачів.

– Чи буде грати міська команда в першості району?

– Сьогодні це питання вирішується. Але, скоріше за все, ми відмовимося від участі в цій першості, бо не вистачає ресурсів – і фінансових, і людських для боротьби на два фронти. Крім того, інколи ігри збігаються, що створює додаткові незручності і команді, і гравцям. В першій районній лізі буде грати «ОККО». Тож Острог буде і в районному чемпіонаті. Може, ще хтось із міста заявиться. Побачимо. А тих гравців, які добре себе зарекомендують в районному чемпіонаті, ми будемо запрошувати в свою команду, а там, можливо, їм запропонують і у «Верес». А чого б ні?

Записав Іван ГЛУШМАН

№ 16 від 18 квітня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 330 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]