П'ятниця

24.05.2019

16:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Тепер в Острозі є вулиця Покровська
У п’ятницю, 30 серпня, відбулася чергова сесія Острозької міської ради. Працюючи з перервою, депутати, зокрема, перейменували одну з вулиць і провулок міста, прийняли звернення до парламенту України, внесли зміни до бюджету міста та затвердили звіт про його виконання й багато іншого.    

Після того як міський голова Олександр Шикер оголосив, що на сесію прибуло 22 депутати із 30, він від імені всіх привітав тих міських обранців, які святкували свої дні народження у проміжку між попереднім і нинішнім засіданнями – Романа Гресько, Юрія Олексійчука, Бориса Гловацького.

Цього разу депутати найбільше дискутували при розгляді першого питання порядку денного сесії. Тобто, коли затверджували питання, винесені на розгляд сесії. Депутат Сергій Рибачок (ВО «Свобода») запропонував внести до порядку денного питання про перейменування вулиці Щорса та однойменного провулка. Депутат Василь Миронюк (ВО «Батьківщина») вніс пропозицію розглянути питання про направлення звернення депутатів Острозької міської ради до Верховної Ради України щодо невідкладного розгляду і прийняття Закону України «Про порядок імпічменту Президента України». Начальник міського фінансового управління Тетяна Мацун запропонувала розглянути «Внесення змін до міського бюджету», а заступник міського голови Ольга Логвін – питання про передачу будівельних матеріалів після демонтажу будівлі теплиці Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Острозькому КП «Водоканал». Депутат Роман Гресько (Партія регіонів) вніс пропозицію доповнити порядок денного питанням про затвердження двох проектів землеустрою. Після бурхливого обговорення внесених пропозицій, які, як стверджували депутати, частково не були розглянуті на комісіях, було вирішено перервати роботу сесії і зробити це відповідно до регламенту.

Після 10-хвилинної перерви сесія продовжила роботу. Голова постійної комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури та земельних відносин Юрій Ягодка (ПП «Наша Україна») повідомив, що питання вивчені і їх необхідно розглянути депутатам. Однак депутати від Партії регіонів заперечували, що не роздані тексти документів, за які необхідно голосувати, стосовно звернення до Верховної Ради. Їм опонували колеги із фракції ВО «Батьківщина», які заявляли своє право поставити таке питання на розгляд сесії. Так і було зроблено. Депутати погодилися розглядати всі внесені питання порядку денного. Депутати від фракції Партії регіонів утримались при голосуванні за внесення в порядок денний питання про направлення звернення депутатів Острозької міської ради до Верховної Ради України щодо невідкладного розгляду і прийняття Закону України «Про порядок імпічменту Президента України».

Після виступів тих, хто готував питання до розгляду на сесії, інформування голів постійних комісій міськради, обговорення, запитань, уточнень, внесення доповнень було прийнято рішення по всіх питаннях порядку денного. Зокрема, було прийнято рішення про підвищення оплати за музичну школу, відкриття у ній відділення образотворчого мистецтва, про підсумки виконання міського бюджету (друкується нижче), про стан законності та правопорядку на території Острозького району та міста Острога у першому півріччі 2013 року та вжиті заходи прокурорського реагування з метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави, про продаж автомобіля «Волга», про перейменування вулиці і провулка Щорса на Покровську та Покровський та ін.

У розділі «Різне» секретар міської ради Микола Добровольський зачитав відповіді на звернення депутатів міської ради, зокрема, про книгу поховань (вона ведеться в ОКП «Водоканал» з 12 грудня 2011 року. До того часу вона велась ОКП «А.С.» з 2 січня 2010 року. А за попередні роки такі книги відсутні); про розмиття покриття вулиці Дулібів стічними водами (створено комісію, якою проведено обстеження цієї вулиці. Складено акт обстеження, який направлено в ОКП «Водоканал» для реагування. Заплановано ремонтні роботи на жовтень); про переміщення меморіальної дошки письменнику Іванові Маєвському, для зручного покладання квітів (буде узгоджено з відділом містобудування та архітектури і ОКП «Водоканал» ці роботи має незабаром виконати); про очищення канави на вулиці Сінна (такі роботи заплановані на жовтень ц. р.).

У цій частині роботи сесії міський голова Олександр Шикер також говорив про нагальні проблеми у місті, зокрема, про ремонт доріг міста, обмеження швидкості руху на окремих вулицях, відзначення Дня знань в міських загальноосвітніх навчальних закладах, ремонт шкіл перед новим навчальним роком, облаштування тротуарів біля торгових точок міста та ін. Депутат Олександр Корнійчук (ВО «Батьківщина») нагадав про вирішення проблеми із облаштуванням пандуса в будинку по вул. Мануїльського, 31, а депутат Борис Гловацький (Сильна Україна) просив дати доручення службам міськвиконкому для виявлення торгових точок, які порушують правила торгівлі, працюючи без графіку роботи.

Коли всі питання порядку денного були вичерпані, депутат Леся Бащук (Партія регіонів) за дорученням архієпископа Рівненського і Острозького УПЦ Варфоломія вручила міському голові Олександру Шикеру пам’ятний ювілейний орден Української православної церкви «1025 років хрещення Русі». Подякувавши за нагороду, Олександр Федорович зазначив, що у ній є частка роботи всіх депутатів міської ради. На цій приємній ноті роботу сесії було завершено.

Іван ГЛУШМАН
№36 від 7 вересня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 360 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]