Субота

20.04.2019

07:38

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Титул чемпіона світу – вдруге!
Уродженець Оженина Олег Жох, закінчуючи місцеву школу, не міг уявити,   що зовсім скоро прославить Рівненщину і Україну,  побуває у багатьох країнах світу. І ось черговий величезний успіх –  20 вересня хлопець уже вдруге виборов звання чемпіона світу у далекій Бразилії.

Переліку його спортивних досягнень може позаздрити майже кожен атлет, який не один рік напружено тренувався – багаторазовий переможець всеукраїнських турнірів з армспорту  (вагова категорія – до 70 кг серед юніорів і дорослих), багаторазовий чемпіон України, переможець змагань на Кубок України, чемпіон Європи, дворазовий володар Кубка світу (2010, 2011 рр.), чемпіон світу 2011 та 2012 рр. І все це у 19 років!

Нині майстер спорту міжнародного класу з армреслінгу навчається на 4 курсі факультету менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування.  Саме там він випадково для себе, зрештою і світу, відкрив силу своєї лівої руки. Хлопці, які мешкали з ним у кімнаті гуртожитку, пробуючи з ним мірятись силою, помітили, що Олега ніхто не може здолати, навіть на вигляд значно здоровіші, і порадили йому взяти участь у змаганнях. Саме тоді йшла підготовка до чемпіонату Західної України з армспорту. Його заявку на участь, можливо як господаря, прийняли і допустили до змагань. Без спеціальної підготовки наш земляк виборов високе четверте місце. Згодом професійний тренер навчив хлопця стратегії і тактиці боротьби, техніці. Уже через місяць Олег Жох став переможцем чемпіонату України з армспорту серед юнаків. Потім були змагання в Росії, Польщі, Казахстані, Туреччині і майже звідусіль Олег Жох привозив золоті медалі.

– Особливо радіють моїм перемогам односельчани. Зустрічають на вулиці, вітають, – каже чемпіон. – Хочуть за руку потриматися. Жартома просять поборотися на парах і викладачі вузу. Олег каже, що можна виграти силою, а можна й розумом. Важлива фізична і моральна готовність. Остання, за його переконаннями, приходить із досвідом.

Вітаємо Олега зі славною перемогою! Так тримати!

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 288 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]