Субота

20.04.2019

19:34

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Тиждень математики – цікаво і пізнавально

Під гаслом «Математика – цариця наук» з 11 по 14 березня в Острозькій ЗОШ І – ІІІ ст. №1 пройшов тиждень математики. Впродовж нього відбулося багато цікавих і пізнавальних заходів. Школярі із захопленням готувалися до конкурсів, були активними у позакласних заходах. 

Учні 5 – 11 класів підготували тематичні газети з цікавинками про «царицю наук»: «Стежками математики», «Відсотки», «У світі математики», «Вектори», «Тригонометрія навколо нас», «Квадратний корінь», «Світ геометричних фігур» та інші. Школярі із задоволенням знайомилися з презентованим матеріалом у коридорах школи – висловами про математику відомих учених, кросвордами, ребусами, головоломками тощо.

Протягом тижня в усіх класах проводилися математичні п’ятихвилинки, на яких звучали цікаві повідомлення, розв’язувалися логічні завдання, переглядалися фільми про математику та відомих математиків. Для учнів початкових класів старшокласники підготували та провели такі заходи: «Математичне лото», «У світі чисел», «Подорож до країни Математики».

Учні 8-Б класу мали змогу проявити свої інтелектуальні здібності у конкурсі «Своя гра», який підготувала учитель Тамара Кордиш. Неабиякою цікавинкою для учнів 8-х класів стала телепередача «Битва екстрасенсів. Шкільна версія. Великі математики» (Алла Костюк, Інна Курач). Учні активно брали участь у всіх випробуваннях. Найкращими «екстрасенсами» стали учні 8-В класу Юлія Степанюк та Олександр Черуха.

Учні 10-Б класу спільно з учителем Оксаною Барановською «подорожували» у світі математичних софізмів та парадоксів. Учні 10-А класу, спостерігаючи за цією подорожжю, дізнались багато невідомих та цікавих фактів, які можна побачити у довкіллі.

Учителем Інною Курач було організовано та проведено математичний турнір для учнів 6-их класів «Острів математики». Упродовж мандрівки усі були уважними і кмітливими, зосередженими і спритними, доброзичливими і веселими. Незважаючи на те, що переможцями у цьому турнірі стали учні 6-Б класу, всі переконались, що кожен з них може вважатися математиком і дослідником безмежного острова Математика.

«Про свої здібності людина може дізнатися, тільки спробувавши їх застосувати», – саме під таким гаслом пройшли математична гра для учнів 11-Б класу «Ерудит – квартет» та 9-Б класу конкурс «Краса проти мужності», підготовлені та проведені вчителем Тамарою Кордиш.

Добре трудились, змагались, розгадували кросворди, відповідали на цікаві та логічні запитання, складали шахову дошку у вигляді пазлів учні 5-их класів у «Математичному експресі» (вчителі Оксана Барановська, Наталія Іванова, Алла Костюк). Кращими виявилися  учні 5-А класу.

Гра – це шлях дітей до пізнання світу, в якому вони живуть і який покликані зрозуміти. Уміння знаходити вихід із нестандартних ситуацій намагались учні 7-х класів спільно з учителем Наталією Івановою під час брейн-рингу. Усі команди добре грали, хоча без досвіду гравці. Відповіді показали, що усі молодці! Активними були і вболівальники, які виборювали додаткові бали для своїх команд. Рахунок показав, що одна з команд сильніша, і з наук твердим гранітом впоралась вона спритніше – це «Кросворд» із 7-А класу.

У Міжнародний день числа Пі, 14 березня, діти провели експрес-опитування «Чи знаєш ти, що таке число Пі?».

Тиждень пройшов на високому науково-методичному рівні. Усі заходи проводилися з використанням мультимедійних дошок. Діти виявили гарні знання, вміння та зацікавленість предметом. То ж вивчаймо математику! І не лише на уроках!

Оксана БАРАНОВСЬКА, вчитель математики Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

№15 від 5 квітня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 514 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]