П'ятниця

24.05.2019

16:37

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

То закохалась чи ні?

У п’ятницю в Острозі завершились зйомки телешоу «Зупиніть, я закохалась!», і в суботу вранці знімальна група покинула наше місто. За цей час острозькі холостяки мали змогу завоювати серце котроїсь із дівчат та лишити столичну панянку у нашому містечку. Чи вдалось їм це – дізнаємось після виходу телепередачі в ефір. А поки про процес зйомок, романтичну програму та враження знімальної групи від Острога нам розповіла Мар’яна БЕНЮК, шеф-редактор телепередачі.  

– Острог вже п’яте місто, в якому ми побували у рамках «Зупиніть, я закохалась!». У вас чудове місто з дуже гарною архітектурою. Єдине – шкода, що під кінець зйомок зіпсувалась погода. Але з цієї ситуації ми вийшли. Взагалі, весь процес зйомок сильно залежить від погодних умов. Тому дощі нам трохи додали складнощів. Хоча, наприклад, у Коломиї дощ лив всі чотири дні. Проте це не завадило місту бути найбільш теплим емоційно. Були проблеми у нас, коли знімали шоу у першому місті. Ми розбились на повітряній кулі, розбили камеру, були травми в операторів. Наш головний оператор дуже довго ходив з раною на руці. Але це виробничі травми, випадковості, від них ніхто не застрахований. А загалом серйозних зривів, проблем зі зйомками не було.

Підбираючи міста для шоу, ми шукали маленькі провінційні містечка, з багатою історією, де є що показати і нашим дівчатам, і країні, де не завмерло життя. Вони повинні були бути привабливими туристично, ну і, якщо дівчина раптом закохається і вирішить залишитися, то щоб вона не померла від нудьги. Так ми обрали 9 міст і рухались із заходу на схід, а потім на південь. Це Кам’янець-Подільський, Коломия, Мукачево, Трускавець, Острог, Путивль, Артемівськ, Білгород-Дністровський і Судак. Звісно, на Заході міст вийшло більше, на Сході – менше. Острог у нас центральне місто, уже в суботу ми виїжджаємо в Путивль, Сумської області. Дівчата-учасниці до переїздів ставляться як до пригоди, для них влаштовують сюрпризи, вони ходять на побачення. Тоді як знімальна група втомилась трохи більше. Хоча, загалом, всім хочеться додому – життя у готелях та автобусах малопривабливе. Коли відбирали міста, враховували наявність готелів, адже на цілих 5 днів усю знімальну групу треба десь поселити, а не у всіх, навіть дуже гарних містечках, вони є. Наприклад, в Путивлі ми всі не поміщаємось. Ну і, звісно, немалу роль відіграють три холостяки.

– Острожани були неабияк раді, що ви приїхали саме до нас. А як ставляться до зйомок жителі інших містечок?

– До програми місцеві жителі міст ставляться схвально – ми ж не лише романтична програма. Ми робимо телепередачу, яка покликана підняти рейтинг малих міст, показати недостатньо розрекламовані туристично привабливі місця, цікаві куточки України. Та й романтична лінія – це ж добре. Думаю, це не трагедія, що ми заберемо якогось хорошого місцевого холостяка, навпаки, ми ж додамо нову жительку.

– Розкажіть трохи про учасниць. Чи складно знімальній групі з ними, адже вони всі такі різні?

Що стосується дівчат – наша команда вперше працює з 15-ма дорослими людьми, панянками. У кожної свій характер, амбіції, емоції, ритм. Як і кожна дівчина, сьогодні вони хочуть одне, завтра інше. Але за місяць зйомок ми уже «з’їздились». Тим паче, дівчат лишилось не 15, як було на початку, а 10. П’ятеро лишились у містах, де ми знімали шоу. Вони розуміють, для чого вони приїхали, всі націлені серйозно знайти своє кохання. Майже всі дівчата з Києва. У всіх були якісь проблеми в особистому житті раніше, не складалось. Тому тур по Україні для них – шанс знайти свою долю. Є такі, які ходять тільки на перші побачення, є такі, які дають хлопцям більше шансів. Як бачимо, є дівчата, які залишаються. Тому, в принципі, те, що ми очікували від шоу – ми отримали.

Привідкриваючи завісу, можу сказати, що в Острозі вже дві дівчини накинули оком на двох холостяків. Але варто зазначити, що на рішення дівчини не може вплинути ніхто: ні знімальна група, ні холостяки. Тільки вона вирішує лишатись їй чи ні. Що з того вийде – острожани дізнаються після виходу телепередачі в ефір. Взагалі, дівчатам весело і цікаво. Вони хоч і подружились, але все ж між собою конкурують, воюють за хлопців, ревнують. Було таке, коли на одного хлопця «клювало» кілька дівчат. Бувало, що до одного холостяка йшло семеро дівчат. А до іншого, наприклад, двоє. Але такого, щоб дві одразу вирішили залишитись – не було. Дівчата дуже чутливі істоти. Вони відчувають до кого більш прихильні хлопці і бояться бути відкинутою. Після того, як дівчина в останній день зробила вибір лишитись, програма не втручається в її життя. Ми не робимо акцент на тому, що пара має будувати серйозні стосунки або жити разом – три побачення дуже мало, щоб виникли якісь серйозні почуття. Це їх вибір, дівчина повертається, коли захоче. Ми не оплачуємо ні проживання у тому місці, ні квиток назад. Учасниця лишається зі своїм холостяком.

– З острозькими холостяками було легко працювати?

– Дівчата-учасниці уже звикли до камер, вони вже їх не помічають. Щоразу, у кожному місті вони зустрічають хлопців, для яких це в новинку, які шоковані. Острозькі холостяки в шоці також, вони не виняток. Хлопці хороші, спокійні. Хотілося б, звісно, від них якихось серйозних, незвичайних кроків, але за кілька днів вимагати цього безглуздо. До третього побачення дехто вже почав себе відчувати вільніше, швидко звик до камер. Комусь процес зйомок дається тяжче. Вони потрапляють в складну ситуацію – дівчата обирають їх самі, вони не знають кого отримають на побачення. Та все ж вони ведуть себе чемно, толерантно і роблять все можливе, щоб лишилась та дівчина, яка їм сподобалась. Адже лишитись може будь-яка.

Програма вийде у неділю, 6 жовтня, у вечірній прайм. Вона має бути легка, цікава та весела, без шалених пристрастей, зайвого драматизму та повчань. Така собі краєзнавча з легким нальотом романтики. Я дуже сподіваюсь, що у нас це вийшло.

Людмила ПАНАСЮК

№38 від 21 вересня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 639 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]