П'ятниця

24.05.2019

17:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Толерантність врятує світ

Під гаслом «Будьмо толерантними!» учні Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» взяли участь в реалізації проекту учнівського самоврядування – День толерантності. 

То що ж таке толерантність? Над цим питанням під час інформаційної хвилинки міркували та дискутували учні 1-11 класів. Крім того, класні колективи 1-4 класів складали «Абетку миру», наповнюючи її великими і маленькими прикладами найкращих якостей толерантної особистості. Учні 5-11 класів взяли участь в опитуванні «Наскільки ви толерантні?», в якому мали змогу оцінити своє відношення до інших людей. Результати опитування підтвердили наші очікування: учні з повагою і тактом відносяться до поглядів і думок інших, готові миритися з чужою думкою, визнають рівність кожного.

Міжнародний день толерантності в нашому закладі був не лише пізнавально-інформаційним, а й музичним. На великих перервах всі учні прослуховували пісні українських та зарубіжних гуртів і виконавців, які пропагують толерантне ставлення людей один до одного.

Підсумком реалізації проекту було визначення переможців конкурсу емблем до Дня толерантності. Грамотою за І місце був нагороджений класний колектив 5-А класу (класний керівник М. А. Кримінська), ІІ місце виборов учень 5-Б класу Владислав Вільбовець (класний керівник Л. Б. Конончук), ІІІ місце розділили класний колектив 6-Б класу (класний керівник О. А. Кондрацька) та учениця 2-А класу Аліна Шанюк (класовод О. О. Руда). Подяками за активну участь були нагородженні колективи 2-А та 5-Б класів.

Під час реалізації проекту ми, будучи лідерами учнівського самоврядування, намагались пробудити бажання щоденно дотримуватися принципів толерантності учнівською молоддю. Адже сучасна людина живе в дуже різноманітному світі і тільки терплячість до інших і дотримання ними певних загальнолюдських цінностей може врятувати наш світ від ворожнечі, конфліктів та війн. Тож будьмо прикладом для інших!

Олександра КОВЛЄВА,
голова учнівської ради «Перспектива» Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія».

№ 49 від 29 листопада 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 230 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]