Вівторок

23.04.2019

21:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Торти як витвори мистецтва
Ось і завершився оголошений нами кулінарний конкурс "Смакота на вихідні”. Дякуємо всім нашим читачам, які охоче ділилися своїми улюбленими рецептами. В кожному було щось цікаве, іноді несподіване. Впевнені, що оригінальні страви, які ми публікували на сторінках нашої газети, стануть своїми в домівках наших читачів.

Головний приз конкурсу – новенька мікрохвильова піч, яку надав наш спонсор, підприємець Борис Гловацький – знайшов свого власника. Ним стала викладач кафедри фінансів НаУ "Острозька академія”, наша постійна передплатниця Олена Качан. І це не випадково. Олена захоплюється кулінарією. Любить і вміє готувати, робить це творчо, додаючи у традиційні рецепти свою родзинку. А її торти – це без перебільшення художні витвори. У цьому ми мали нагоду пересвідчитися. Олена під час нагородження почастувала нас своїм фірмовим тортом, який і приніс їй перемогу у конкурсі. Смакота справжня, ще і оздоблення дуже цікаве!

Її донечка Маша теж була присутня на нагородженні, бо вона в свої три роки уже проявляє інтерес до кухні, і намагається допомагати мамі. Грибочки і квіточки на торті викладала саме вона.

– Вчитися готувати почала, коли стала студенткою. Вдома цим займалася мама, старша сестра, тому такої потреби не було. А коли життя змусило, почала вчитися: дзвонила мамі, заходила на кулінарні сайти, і завжди сприймала це не як необхідність, а як творчість, – говорить Олена. – Але, напевне, то було закладено в генах, мої прабабуся і бабуся були відомими в селі кухарками – готували на весіллях. Коли вийшла заміж, моє захоплення припало до вподоби і чоловікові. Він завжди хвалив все, що я готувала. Особливо любить торти. Він же і наполіг, аби я взяла участь у конкурсі.

Кулінарія – не єдине захоплення нашої переможниці. Олена любить в’язати, вишиває килимковою технікою вишивки, займається східними танцями, спортом, грає у волейбол. Приз виграла вперше в житті. Він став приємною несподіванкою до 8 Березня і водночас необхідним оновленням домашнього побуту.

Редакція ще раз дякує Борису Гловацькому, Олені Качан, усім учасникам конкурсу. До речі, заохочувальні призи від редакції – по пляшці шампанського до свята – отримали Олександр Шустерук та Наталія Фурман.

Тож будьте активними, читайте, пропонуйте, вигравайте! Незабаром на сторінках "Замкової гори” ми оголосимо новий конкурс, і нехай Удача тепер буде на вашому боці!

Людмила КОЗАК
Просмотров: 400 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]