Неділя

21.04.2019

21:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Травімося! бо ми кращого не варті?
На тлі покращення нашого життя вже сьогодні мешканці нашого міста забули про смак якісного продукту. Я маю на увазі не лише якісну їжу, а й якісний одяг, взуття, меблі, автомобілі, дороги врешті-решт. Однак я хочу наголосити на тому, що ми їмо, точніше те, що нам продають під виглядом харчових продуктів. Вже не один раз я стикався із ситуацією, коли після придбання харчових продуктів у магазинах і супермаркетах Острога деякі з них не те що не були придатні до вживання, а взагалі смерділи так (вибачте за прямолінійність), ніби-то їх взяли із якогось сміттєвого бака.

Така ситуація сталася минулими вихідними, після чого мені увірвався терпець і я вирішив звернутися до вас, шановні жителі славного міста Острога. Річ у тому, що моя дружина придбала шматок масла у супермаркеті «Колібріс» і вдома виявила, що воно вже давно зіпсоване. Я одразу пішов до «Колібріса», щоб висловити своє ставлення до цієї ситуації. Я, звісно, залишив у їхній книзі скарг і пропозицій критичний відгук із вимогою негайно прибрати з реалізації прострочені продукти. Ще раз зазначу, що це не єдиний випадок у згаданому супермаркеті. Схоже було із перепелиними яйцями, термін придатності яких минув аж 40 днів до того, як я їх виявив на полицях «Колібріса». Те ж саме із замороженими м’ясними продуктами, купівля яких тут перетворюється на справжню лотерею – зіпсоване чи ні.

Я, як депутат Острозької міської ради, звернувся до міського голови та головного санітарного лікаря Острозького району з вимогою провести позапланові перевірки закладів торгівлі харчовими продуктами міста Острога та вжити заходи щодо порушників санітарно-гігієнічних норм. Я також звертаюся до вас, шановні острожани, не будьте байдужими і вказуйте продавцям, менеджерам і власникам продуктових магазинів на їхню відверто злочинну бездіяльність, адже від цього залежить наше з вами здоров’я і здоров’я наших дітей – майбутнього нашого міста. Я прошу вас підтримати мою боротьбу проти недобросовісних людей, залишати їм «палкі привіти» у книгах скарг і пропозицій, а також надсилати мені подробиці про виявлені вами схожі факти на електронну адресу deputat@oleksiychuk.rv.ua, які я обов’язково направлятиму міському голові, депутатському корпусу та відповідним компетентним органам для реагування.

Сподіваюся на вашу підтримку та небайдужість до долі нашого міста.

З повагою і найкращими побажаннями здоров’я

Юрій ОЛЕКСІЙЧУК, депутат Острозької міської ради, ВО «Свобода»
Просмотров: 298 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]