Четвер

25.04.2019

01:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Тренувались, щоб діяти злагоджено
У п’ятницю, 19 липня, вранці зі звуком сирени до нового приміщення Острозького пологового будинку під’їхали два пожежних автомобіля. Рятувальники, одягнені у спеціальні вогнезахисні костюми, з протигазами та кисневими балонами (на фото), швидко, але без зайвої метушні, привели у «бойову» готовність свою техніку і обладнання. Не хвилюйтесь, це не була пожежа чи якась інша надзвичайна ситуація, а планові тактико-спеціальні навчання на одному із важливих об’єктів міста.  

Заздалегідь попереджені, із вікон медзакладу спокійно спостерігали за подіями пацієнти, а також дещо спантеличені випадкові перехожі та працівники сусіднього торгового дому. А медики, як і було заплановано, допомагали рятувальникам ліквідовувати умовну пожежу. За легендою вона виникла на третьому поверсі приміщення. Черговий лікар телефоном негайно викликав співробітників Державної пожежно-рятувальної частини. А до їх приїзду працівники медзакладу спільно із добровільною пожежною дружиною розпочали гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння. Після прибуття рятувальників були евакуйовані пацієнти та обслуговуючий персонал, продовжилась ліквідація надзвичайної ситуації.

Вслід за рятувальниками оператив­но на місце події прибули медики на кареті швидкої медичної допомоги, праців­ники міліції, газової служби. Вони негайно приступили до виконання своїх обов’язків – співробітники Міністерства внутрішніх справ перекрили рух транспорту та запобігали порушенню­ громадського порядку на місці події, працівники газової служби перекрили газопостачання розташованої на території котельні, медики розгорнули своє обладнання і готові були надати першу медичну допомогу постраждалим.

– Ці навчання організовано і проведено за ініціативи Головного управління ДСНС України у Рівненській області для удосконалення практичних навичок особового складу сил цивільного захисту населення та налагодження тісної співпраці зі службами взаємодії, – розповів провідний фахівець сектору підготовки та організації служби підрозділів управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Рівненській області, старший лейтенант служби цивільного захисту Василь Бондарчук. – Об’єкт, на якому проводилися навчання, обраний не випадково. Новозбудований пологовий будинок оснащений новітнім унікальним обладнанням закордонного та вітчизняного виробництва, там постійно перебуває близько 25 породіль та медичний і обслуговуючий персонал. Приємно зазначити, що завдання тактико-спеціальних навчань досягнуті – умовну пожежу вдалося локалізувати та ліквідувати, а завдяки злагодженим діям служб взаємодії – запобігти людським та матеріальним втратам.

Під час підбиття підсумків, коли всі учасники навчань вишикувались на подвір’ї пологового будинку, зазначалося, що тренування є найвищою формою підготовки до роботи в екстремальних умовах. Працівники служб, а також громадські формування отримали важливі практичні навички дій на цьому об’єкті. Подібні навчання в Острозі проводилися не вперше. Але кожен об’єкт має свої особливості і важливо добре їх знати, щоб, у разі необхідності, діяти швидко і злагоджено.

Іван ПАВЛІВ
№30 від 27 липня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 221 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]